Střípky z Battlefieldu, Dragon Age i Need for Speed

Střípky z Battlefieldu, Dragon Age i Need for Speed

EA ukazují krátké ochutnávky toho, na čem pracují studia DICE, BioWare, Criterion a Motive

Zdroj: EA
19. 6. 2020

Na akci EA Play se nemluvilo jen o hrách, které dorazí na trh v blízké době, ale vydavatel se také zahleděl do vzdálenější budoucnosti. A přinesl nám první ochutnávky a náznaky toho, na co se můžeme těšit v příštích letech. Ve speciálním pásmu ukázal střípky z projektů, na nichž pracují studia DICE, BioWare, Criterion a Motive. Všechny tyto projekty mají být stále relativně na začátku, čemuž odpovídají i ukázky z nich. EA pak obecně slibují, že next-gen platformy zredukují na minimum nahrávací obrazovky. A přinesou věci, které dosudy nebyly možné.

Battlefield

Švédští DICE pochopitelně pracují na novém Battlefieldu. Bitvy mají být ještě větší a epičtější než kdy dřív. Z neotexturovaného prototypu si ale zatím kromě množství jednotek na bojišti lepší představu o dalším dílu asi neuděláte.

Need for Speed

Criterion Games, jak už nějakou dobu víme, vyvíjí pokračování závodní série Need for Speed. I to se ukázalo jen symbolicky s pomocí vozů, které vypadají parádně, ale o samotné hře nám toho mnoho neříkají.

Dragon Age

BioWare kromě rebootu Anthemu s označením 2.0 už několik let pracují na pokračování ságy Dragon Age. Zdá se, že zobrazené scény pochází právě ze čtvrtého dílu fantasy RPG, na který už od oficiálního oznámení nějakou dobu čekáme.

Novinka od Motive

Kanadští Motive pak podle EA dělají na nějaké velmi ambiciózní a inovativní 3rd person hře, která bude podporovat kreativitu fanoušků a fyzikální interakci. Stejný tým má na svědomí nově oznámenou vesmírnou akci Star Wars: Squadrons.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru