Marvel’s Guardians of the Galaxy, Square Enix, Strážci Galaxie dobyli Steam Deck a jsou ve slevě

Strážci Galaxie dobyli Steam Deck a jsou ve slevě

Na ostatních platformách si ale na akční cenu musíme nechat zajít chuť

Zdroj: Eidos-Montréal
11. 5. 2023

Správné načasování může být stejně důležité jako samotný produkt. Minulý týden měl premiéru nový film Strážci Galaxie: Volume 3, a to je skvělá příležitost připomenout si, že v říjnu 2021 vyšla hra Marvel’s Guardians of the Galaxy. S filmovou sérií sice není propojená, ale vlastně si sám říkám, že bych si mohl tenhle zážitek teď připomenout. A tak vám dám o důvod navíc.

Vývojáři ze studia Eidos-Montréal totiž oznámili na Steamu, že je nově hra plně kompatibilní se Steam Deckem od Valve. Navíc je titul na Steamu v akci. Momentálně na něj láká sedmdesátiprocentní sleva a za Strážce Galaxie zaplatíte jen 18 eur.

Zdroj: Eidos Interactive

Na PlayStation Storu se prodává za plnou cenu, tedy 1849 korun, ale najdete ji v předplatném PlayStation Plus Extra. Stejná cena platí pro digitální verzi na Xboxu. V Game Passu ji ale nenajdete. Úplně stejně je tomu na Switchi, kde hra vyšla ve verzi streamované z cloudu. Zase si tu ale můžete vyzkoušet bezplatné demo. Update: Byli jsme upozorněni, že na ostatních platformách hra zlevněná byla také, ale příslušná akce už skončila.

V naší recenzi na Vortexu dostala hra hodnocení 8/10 a i přes pár převážně technických výhrad jsme ji hodně chválili.

Nahlásit chybu v článku

6

Napsat komentář

Další články
Nahoru