Crossfire: Legion, Prime Matter, Smilegate, Strategie Crossfire: Legion vyjde ještě letos

Strategie Crossfire: Legion vyjde ještě letos

Plná verze láká na kompletní kampaň a všechny dříve slíbené funkce. Chvíli bude zdarma

Zdroj: Blackbird Interactive
30. 11. 2022
Název: Crossfire: Legion Vývojář: Vydavatel: , Platformy: Žánr: Datum vydání: 8. 12. 2022

Člověk by si mohl naivně myslet, že už nás žádné další hry nad rámec těch známých už do konce roku nečekají a ono je to naopak. Vývojáři z kanadského studia Blackbird Interactive (Homeworld: Deserts of Kharak, Homeworld 3) oznámili, že jejich real-time strategie Crossfire: Legion vyjde v plné verzi 8. prosince. Dosud bylo možné hrát early access, který debutoval teprve 24. května letošního roku.

Kompletní hra nabídne samozřejmě všechny dříve slibované režimy, funkce, jednotky i kompletní kampaň. Celkem autoři lákají na 66 různých jednotek a 9 velitelů. Kampaň má 4 akty a 15 misí. Kromě kampaně a multiplayeru studio láká také na kooperativní scénáře proti umělé inteligenci. Díky podpoře Steam Workshopu má být velmi snadné hru modifikovat a rozšiřovat o nové mapy. Autoři nabízejí oficiální level editor.

Early access prý padl na úrodnou půdu

Pochvalují si také zpětnou vazbu od fanoušků, kterou získali v programu předběžného přístupu. Poděkovali hráčům za tipy, které jim pomohly hru vylepšit i proměnit tak, jak komunita žádala. Na plnou verzi láká samozřejmě také čerstvá upoutávka.

Crossfire: Legion nás vezme do blízké budoucnosti, kde o dominanci soupeří hned tři znepřátelené frakce. Každá má unikátní velitele i jednotky, které lze upgradovat a používat jejich speciální schopnosti.

Strategie pochopitelně vychází z jihokorejské série Crossfire, která čítá zejména akční hry. Ta první debutovala už v roce 2007. Letos v únoru jsme se pak dočkali konzolové verze CrossfireX, která v únoru dorazila na Xbox One a Xbox Series. Hra vznikla s pomocí finského studia Remedy Entertainment, které mělo na starost singl, ale moc hráče nepotěšila.

Crossfire: Legion vydávají společnosti Prime Matter a Smilegate. Na Steamu se prodává za 30 eur a její cena by se neměla zvýšit. Během bezplatného víkendu ji bude moci od 8. do 11. prosince vyzkoušet kdokoli. Vývoj hry vydáním verze 1.0 určitě neustane, ale je otázkou, jaké další novinky si vývojáři pro hráče chystají.

Více podrobností najdete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru