Anno 1800, Ubisoft, Strategie Anno 1800 míří na konzole

Strategie Anno 1800 míří na konzole

Už v listopadu se uskuteční technický test, ale další informace slibuje studio na začátek roku

Zdroj: Ubisoft
24. 10. 2022
Název: Anno 1800 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 16. 4. 2019

Budovatelská strategie Anno 1800 od studia Blue Byte a Ubisoft vyšla už v roce 2019, dočkala se řady DLC, ale až dosud byla k dispozici jen na PC. Teď vydavatel láká hráče na konzolovou verzi. Autoři v posledním komunitním updatu uvedli, že jsou nadšení, že mohou oznámit, že část jejich týmu už nějakou dobu pracuje na tom, aby přinesla základní verzi titulu na PlayStation 5, Xbox Series a také streamovací službu Amazon Luna.

Možnost osahat si zkušební verzi přitom není daleko. Studio oznámilo, že potřebuje pomoc fanoušků s technickým testem, který se uskuteční už v listopadu. Je možné se do něj přihlásit už teď na webu Ubisoftu a podléhá jako obvykle smlouvě o mlčenlivosti. Do testu autoři zvou majitele PS5 a Xboxu Series.

I když vývojáři ví, že hráči mají nepochybně další otázky, žádají o trpělivost. Další podrobnosti o Anno 1800 Console Edition přinesou až začátkem příštího roku, a tak se zatím musíme spokojit se samotným oznámením. Bohužel nemáme zatím k dispozici žádné video ani obrázky z nové verze a maximálně spekulovat můžeme třeba o ovládání a uživatelském rozhraní.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru