Stellar Blade, Sony Interactive Entertainment, Stellar Blade se dočká DLC a verze pro PC

Stellar Blade se dočká DLC a verze pro PC

Studio Shift Up podle zveřejněných dokumentů zvažuje druhý díl. Pracuje i na další hře

Zdroj: Sony
21. 5. 2024
Název: Stellar Blade Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 26. 4. 2024

Finanční výsledky jihokorejského studia Shift Up, které se podepsalo pod úspěšnou akci Stellar Blade, přináší několik zajímavých informací stran budoucnosti zmíněného titulu. Jak patrně víte, Stellar Blade byl i díky zapojení Sony coby vydavatele exkluzivním titulem pro PlayStation 5, nabídka cílových platforem by se ale mohla v dohledné době změnit. Zástupci Shift Up totiž kromě úspěchu Stellar Blade v prvním měsíci prodeje potvrdili, že se momentálně zabývají otázkou portu pro PC a naznačují, že chtějí se hrou i značkou jako takovou nadále pracovat. Ve finále by to mohlo přinést rozšíření v podobě datadisku, ale také několik možných pokračování.

Ve výše přiloženém dokumentu se uvádí, že Shift Up (přeloženo pomocí DeepL) chce motivovat hráče k dalšímu průchodu hrou, a to právě prostřednictvím DLC. Na stejné úrovni zájmu pak má v jihokorejském studiu stát zmíněná PC verze a také další spolupráce týkající se značky Stellar Blade. Je tudíž možné, že se například hlavní hrdinka Eve nebo některé další reálie objeví v nějaké jiné hře, což by ale s přihlédnutím k úspěchu titulu mohlo být přirozeně prospěšné pro obě zainteresované strany.

Shift Up zároveň uvádí, že se neustále pracuje na opravách, k jejichž přípravě bylo vyčleněno 5-10 vývojářů. Zbytek, necelá stovka, pak má pracovat na výše popsaných záležitostech, byť bližší rozvrstvení, případně s nějakým časovým harmonogramem nemáme v tuto chvíli k dispozici. Studio Shift Up navíc při prezentaci finančních výsledků odhalilo, že pracuje na další hře, která rovněž vychází z nové značky studia. Zatím je projekt označován jako Witches a mělo by jít o hru s loot boxy – resp. s prvky gača – určenou pro PC a mobilní zařízení s podporou cross-playe.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru