Starsand Island, Starsand Island chce být jako hra od Ghibli

Starsand Island chce být jako hra od Ghibli

Vyrazíte příští rok za poklidným rozjímáním na digitální ostrov?

Zdroj: Creativision Studio
14. 5. 2024
Název: Starsand Island Vývojář: Platformy:

Dnes bychom tu měli něco pro milovníky filmů od studia Ghibli. Právě k této inspiraci se hrdě hlásí Creativision Studio se svým novým titulem Starsand Island (via Gematsu). Má se jednat o poklidnou simulaci, v níž budeme rybařit, pěstovat plodiny nebo chovat zvířata. Podle autorů je to víc než hra, je to cesta pro duši. Celé toto krásné a poklidné místo bylo inspirováno světy Ghibli a máme se tu zbavit břímě reality.

Autoři lákají na řadu uklidňujících aktivit, jejichž cílem ovšem není výzva jako taková, ale spíš prožitek. Zdejší svět obývá víc než 40 postav, které ovládá umělá inteligence. Každá z nich má vlastní příběh a vy s nimi můžete navázat vztahy a dokonce si tu najít i partnera. Cílem autorů je, aby se tu hráč cítil jako doma. 

K tomu je samozřejmě zapotřebí tu domov rovněž vybudovat. Vybereme si dokonalé místo a postavíme dům snů. I v tomto smyslu se máme kreativně vyřádit. Jinak ovšem nemáme k dispozici mnoho konkrétních podrobností o náplni. Lepší představu o celkové náladě a atmosféře si uděláte spíš z videa.

Starsand Island má vyjít až koncem příštího roku. V tuto chvíli míří titul jen na PC.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru