Starfield, Bethesda Softworks, Starfield od Bethesdy představuje tři významná města

Starfield od Bethesdy představuje tři významná města

Nakonec jsme se tento týden přeci jen dočkali. Můžeme se podívat, kam se vypravíme

Zdroj: Bethesda
27. 8. 2021
Název: Starfield Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 6. 9. 2023

Fanoušci Bethesdy se v uplynulých dnech opakovaně zajímali, zda se v rámci Gamescomu také mohou těšit na nějaké novinky. A nakonec na ně skutečně došlo, i když mimo hlavní konference, jak jste možná očekávali. Konkrétně na Starfield. Dočkali jsme se tří přibližně minutových videí, která sice neprezentují hru přímo v akci, ale představují tři významná místa tohoto vesmíru. Demonstruje je design director Emil Pagliarulo a ve hře je samozřejmě v budoucnu navštívíme.

New Atlantis

První destinací je hlavní město Spojených kolonií New Atlantis. Můžeme se podívat na vesmírný přístav. Spojené kolonie mají představovat nejsilnější vojenskou a politickou sílu ve hře. V tomto městě žijí lidé všech možných ras a etnik. New Atlantis má být skutečným odrazem budoucnosti našeho světa.

Neon

Dalším místem, kam se vypravíme, je město potěšení jménem Neon. Postavila ho korporace Xenofresh na obří rybářské plošině na vodním světě. Původně tu chtěli rybařit, ale pak objevili rybu s psychotropními účinky. Brzy zjistili, že si mnohem víc peněz vydělají prodejem drog než ryb. Tato droga se jmenuje Aurora a je legální jen tady. Lidé proto přicházejí sem, aby ji vyzkoušeli, společně s dalšími požitky, které Neon nabízí.

Akila

Akila je hlavním městem Freestar Collective, což je volná konfederace tří různých hvězdných soustav. Město je domovem mnoha různých lidí, ale jednu věc mají společnou. Věří v posvátnost osobní svobody a osobitost. Akilla je obehnána vysokou zdí, protože za ní se nachází smrtící Ashta. To jsou mimozemští predátoři připomínající křížence vlka a velociraptora.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru