Star Wars Jedi: Survivor, Electronic Arts, Star Wars Jedi: Survivor zřejmě vyjde v březnu

Star Wars Jedi: Survivor zřejmě vyjde v březnu

Informace unikla prostřednictvím Steamu. Pravdu se asi dozvíme už na The Game Awards

Zdroj: EA
5. 12. 2022
Název: Star Wars Jedi: Survivor Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 28. 4. 2023

Vypadá to, že Star Wars Jedi: Survivor od studia Respawn a společnosti Electronic Arts vyjde 16. března. Informace se krátce objevila na oficiálním profilu hry na Steamu (via VGC). Navíc se o březnu mluvilo už dříve a zmiňoval ho třeba novinář Jeff Grubb. Spekulovalo se také, že se titul i s datem vydání může objevit na akci The Game Awards. V tuto chvíli už Steam opět hlásí, že hra „vychází zanedlouho“.

Zdroj: VGC

Šéf EA Andrew Wilson také nedávno zmínil, že firma plánuje do konce března 2023 vydat nějakou velkou hru a mělo se za to, že půjde právě o Star Wars Jedi: Survivor. O březnu se spekulovalo také už letos v červenci na základě záznamu v databázi PlayStation Network. Navíc má už 7. března vyjít román Star Wars Jedi: Battle Scars coby prequel, což by také dávalo smysl, aby se termínem oba projekty přiblížily. Napsala ho Sam Maggs a příběh má být situován mezi události Jedi: Fallen Order a Jedi: Survivor.

Update: Hráčům se povedlo zachytit také předobjednávkové bonusy pro základní a deluxe edici, které čítají kosmetické předměty pro hlavního hrdinu a jeho droida BD-1. Inspirované jsou podle všeho Hanem Solem, Lukem Skywalkerem a Obi-Wanem.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru