Star Wars Jedi: Fallen Order, Electronic Arts, Star Wars Jedi: Fallen Order dostane další next-gen patch

Star Wars Jedi: Fallen Order dostane další next-gen patch

Vydání se dočkáme v létě. Chystá se také obsah pro Squadrons, Minecraft a spoustu slev

Zdroj: Electronic Arts
29. 4. 2021
Název: Star Wars Jedi: Fallen Order Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 15. 11. 2019

Necelý týden dělí fanoušky Hvězdných válek od tradičních květnových oslav, které díky jazykové hříčce v angličtině připadají na 4. den tohoto měsíce a bývají doprovázeny heslem May the 4th Be With You. Zpravidla se u této příležitosti mluví o filmech, seriálech, komiksech a samozřejmě i o hrách, které využívají licenci Hvězdných válek, ať už vychází na PC, konzolích, nebo mobilech. Letošní rok nebude jiný a nutno přiznat, že právě informace o hrách přináší několik velmi pěkných zpráv.

Nový update má podle prvních informací přinést řadu technických vylepšení pro PS5 i Xbox Series verze a využít ho budou moci bezplatně všichni, kdo mají hru na předchozí generaci konzolí.

Začněme tím hlavním – Star Wars Jedi: Fallen Order se v létě dočká bezplatného next-gen upgradu. Že vám tahle zpráva přijde trochu divná? Ano, zmiňovaná hra byla na nových konzolích vylepšena už v polovině ledna a tehdejší patch se zaměřoval na rozlišení a frekvenci snímků. Nový update má podle prvních informací přinést řadu technických vylepšení pro PS5 i Xbox Series verze a využít ho budou moci bezplatně všichni, kdo mají hru na předchozí generaci konzolí. Zřejmě i proto se vývojáři z Electronic Arts rozhodli až do 12. května nabídnout hru v 70procentní slevě a příslibem vylepšení znovu – alespoň na krátko – rozproudit prodeje.

Slev bude nicméně mnohem víc a výhodněji se dostanete snad ke všem myslitelným titulům ze světa Star Wars, které jsou v dnešní době alespoň trochu relevantní. Od Battlefrontu II, přes balíčky do The Sims, až po legendární hry typu Knights of the Old Republic nebo Star Wars: Jedi Academy. Dorazí rovněž úplně nový obsah – například editor Star Wars postav do Minecraftu – víc potěšení jsme ale za přídavky do Star Wars: Squadrons, které studio EA Motive neplánovalo jakkoli rozšiřovat, i když se jedná jen o nové skiny pro obě znepřátelené strany konfliktu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru