Star Wars: Bounty Hunter se vrací ve vylepšené verzi

Star Wars: Bounty Hunter se vrací ve vylepšené verzi

Dorazí na PC i všechny konzole a slibuje pěknější grafiku i další upgrady

Zdroj: LucasArts
28. 6. 2024

Společnost Aspyr se proslavila svými porty a v posledních letech se mezi nimi našlo i mnoho Star Wars titulů. Za všechny můžeme jmenovat Episode I – Racer, Jedi Knight – Jedi Academy, Republic Commando, The Force Unleashed, Knights of the Old Republic II – The Sith Lords nebo Battlefront Classic Collection. I když z remaku Knights of the Old Republic v podání Aspyru nakonec sešlo, studnice Star Wars je opravdu hluboká a tentokrát z ní Apsyr vylovil akční adventuru Star Wars: Bounty Hunter.

Jedná se o prequel k druhé epizodě Star Wars a hlavním hrdinou je samozřejmě námezdní lovec Jango Fett. Dozvíme se tu například, jak se dostal ke své slavné lodi a jak byl vybrán coby předloha pro armádu klonů.

To je řekl bych neprávem přehlížená docela slušná hra, která v roce 2002 debutovala na PS2 a GameCube. Mně se přitom zdá, jako by to bylo teprve včera. Jedná se o prequel k druhé epizodě Star Wars a hlavním hrdinou je samozřejmě námezdní lovec Jango Fett. Dozvíme se tu například, jak se dostal ke své slavné lodi a jak byl vybrán coby předloha pro armádu klonů.

Bounty Hunter je už pár let dispozici ve velmi primitivní HD verzi na PS4, ale teď se dočkáme skutečně vylepšené verze. Není to žádný remake, ale přeci jen se zdá, že hra prokoukne. Těšit se prý budeme z vylepšených textur a bohatějšího prostředí. Autoři lákají na dynamické nasvícení a živější efekty. Pro lepší orientaci v temných oblastech dokonce vývojáři přidali baterku. Ve hře bude možné rovněž oblíknout nový skin.

Na PS5 pak bude hra využívat adaptivní triggery. DualSense bude také z reproduktoru přehrávat veškerou komunikaci. A světelný pruh na ovladači bude podobně jako v jiných titulech indikovat zdraví hlavního hrdiny.

Titul míří na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Switch. Hra vyjde 1. srpna. Předobjednávky už se spustily. Na PlayStation Storu se novinka prodává za 475 korun a 427 korun pro předplatitele PS Plus. Na Steamu je momentálně za 17,5 eura. Na Swicthi se prodává za 18 dolarů. A na Xboxu u vylepšené verez svítí cenovka 512 korun.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru