Mass Effect Legendary Edition, Electronic Arts, Stáhněte si zdarma soundtrack a komiksy z Mass Effectu

Stáhněte si zdarma soundtrack a komiksy z Mass Effectu

EA rozdávají balíček pro fanoušky vesmírné ságy. Najdete v něm hudbu, čtení i artbooky

Zdroj: Alexander Manakhov
27. 7. 2021
Název: Mass Effect Legendary Edition Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 14. 5. 2021

Společnost Electronic Arts nabídla fanoušků BioWare pěkný dárek. Na oficiálním webu Mass Effect: Legendary Edition si můžete zdarma stáhnout bonusový obsah, který byl dříve součástí deluxe edic Mass Effectu 2 a 3. A navíc také soundtrack. Celý balíček přitom bude k dispozici jen po pomezenou dobu. Konkrétně do 31. července, anebo do chvíle, kdy se vyčerpá předem stanovená kapacita, informují EA.

Soundtrack obsahuje celkem 88 skladeb ze slavné trilogie. Dále následují digitální artbooky ke druhému a třetímu dílu. Ten ke trojce má přitom přes 70 stránek. Za pozornost ale stojí také komiksy. Díky nim se můžete ponořit hlouběji do celé ságy. Jde o první sešity Mass Effect: Invasion a Mass Effect: Redemption od nakladatelství Dark Horse Comics.

Mass Effect pro oči i pro uši

Oba komiksy jsou součástí vlastní čtyřdílné minisérie, které zkoumají události na pozadí Mass Effectu 2 a 3. Hlavní hrdinou Redemption je Liara a v případě Invasion je to Aria T’Loak. Příběhy obou komiksů vymyslel Mac Walters. Remeption původně vyšel v lednu 2010 a Invasion pak o dva roky později. Ke hrání Legendary Edition je to pěkný doplněk.

Posledním kouskem digitální sbírky je plakát s lodí Normandy. Kompletní balík dat má velikost 1,7 GB, ale skoro 600 MB zabírají jen skladby ze soundtracku ve formátu MP3.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru