Grand Theft Auto V, Rockstar Games, Stáhněte si Vice City do hry Grand Theft Auto V

Stáhněte si Vice City do hry Grand Theft Auto V

Stýská se vám po Miami Vice a bílém Ferrari Testarossa? Tommy Vercetti je zpátky

6. 1. 2020
Název: Grand Theft Auto V Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 17. 9. 2013

Čtyři roky jsou dlouhá doba. Modder s přezdívkou lunchxbles jich využil spolu se svými kolegy k tomu, aby vytvořil působivý port mapy Vice City do hry Grand Theft Auto V. Modifikace se chová jako DLC a na webu GTA5-Mods.com se teď těší velké popularitě.

Projekt nazvaný Vice Cry: Remastered nenabízí původní příběh ani mise z Vice City, ale přichází s několika vlastními úkoly. Ve hře nechybí ani interiéry, které jsme mohli zkoumat v originálu z roku 2002. Podle ohlasů na YouTube i fórech se hráčům tento komunitní mod velmi líbí, oceňují především jeho autentickou stylizaci a estetiku osmdesátých let. Další se zase zajímají, zda autor podobným způsobem nepřepracuje mapu z původního San Andreas.

Modifikace má velikost 2,71 GB a pokud chcete svou nostalgii ještě umocnit, určitě ji doplňte o model nazvaný HD Tommy Vercetti pro hlavního hrdinu, který má rovněž na svědomí lunchxbles. Ten pak můžete využít i v ulicích Los Santos, kde nahradí Michaela. Má dokonce funkční animaci obličeje a můžete s ním prožít celý příběh GTA V.

A když už se věnujeme modifikacím ve světě série Grand Theft Auto, za pozornost stojí i projekty pro předchozí díl. I GTA IV z roku 2008 má stále aktivní komunitu šikovných fanoušků. Andy Herweyer známý též jako BisonSales pracuje na grafickém upgradu s názvem Project RevIVe, jehož obrázky můžete prozkoumat níže. Smyslem je vylepšit podobu hry, aniž by ale utrpěl její výkon. Nejznámější modifikací z této kategorie je pravděpodobně iCEnhancer od Hayssama Keilanyho. I ten loni v květnu po čtyřleté pauze ohlásil, že se k projektu vrací a chystá čtvrtou generaci svého výtvoru.

Můžeme spekulovat o tom, zda na mapu extrahovanou z Vice City do GTA V nějak zareaguje Rockstar, protože ani tady se autor určitě neobešel bez zdrojových dat. Nicméně na rozdíl od snahy „remasterovat“ Red Dead Redemption na PC nejde o tak invazivní zákrok a autoři nad ním pravděpodobně přimhouří oko.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru