Spoluautor The Medium ukazuje první teaser nového hororu

Spoluautor The Medium ukazuje teaser nového hororu

Bývalý vývojář Bloober Teamu pracuje na hře, která chce překročit “nepřekročitelné” hranice

Zdroj: Artur Łączkowski
17. 11. 2022

Polský vývojář Artur Łączkowski dříve pracoval ve studiu Bloober Team a coby level designer se podílel třeba na hře The Medium. Pak ale z Blooberu odešel a pustil se do vlastního projektu. Po pauze, kterou si dopřál letos na jaře, minulý týden oznámil na svém Twitteru, že se po čase zase vrátil k vývoji her. Už tehdy bylo jasné, že pracuje na dalším strašidelném titulu.

Prozradil však v tu dobu jen, že jde o velký projekt s velkými jmény a velkým rozpočtem. Má se také jeho slov spoléhat na pokročilou technologii díky Unreal Enginu 5. Zveřejnil přitom jediný znepokojivý obrázek ze hry a slíbil v dohledné době odhalit víc. Nakonec jsme nemuseli čekat tak dlouho, jak jsem si zprvu myslel, když jsem tuhle informaci zachytil.

Včera se totiž Artur Łączkowski ozval na Twitteru znovu a rovnou s teaserem nové hry. Zdůrazňuje, že tato první demonstrace pochází přímo z herního enginu a je renderovaná v reálném čase. “Naším cílem je překročit hranici, kterou se zatím žádný velký vývojář neodvážil překročit,” naznačil tajuplně Łączkowski. Dodal přitom, že půjde o  third person survival horror.

A nutno dodat, i když nemáme k dispozici víc informací, že teaser vypadá opravdu dobře i děsivě. Tenhle projekt se zřejmě vyplatí sledovat. Jinak neznáme jméno hry, cílové platformy ani předpokládaný rok vydání.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru