Splatoon 3, Mario Golf a další novinky z Nintendo Direct

Splatoon 3, Mario Golf a další novinky z Nintendo Direct

Nemáte čas probírat se celým přenosem? Máme pro vás stručný výtah toho nejdůležitějšího

Zdroj: koláž/Vortex/Nintendo
18. 2. 2021

Pár novinkám ze včerejšího přenosu Nintendo Direct už jsme dnes na Vortexu věnovali samostatný článek. Ignorovat ale rozhodně nemůžeme ani zbytek akce a představených titulů. Jelikož šlo po velmi dlouhé době o plnohodnotný velký Direct, konkrétně po 18 měsících, prosvištíme si většinu obsahu telegraficky s tím, že k jednotlivým novinkám se určitě budeme ještě průběžně vracet. Nedojde úplně na všechno, protože jsme se dočkali i nových trailerů ke starším hrám, ale pokud byste neměli stále dost, můžete si samozřejmě pustit záznam celé akce se vším všudy.

Mario se vrací ke golfu

Série Mario Golf hlásí comeback poprvé od roku 2003. Mario Golf: Super Rush nabídne multiplayer i příběhový režim. Na green se můžete vydat až ve čtyřech hráčích na jedné konzoli nebo on-line. Autoři slibují intuitivní pohybové i klasické ovládání. Kromě populárních postav z Mariova svět můžete hrát i se svým Mii. Titul vyjde 25. června.

Nintendo oznamuje Splatoon 3

Asi největším překvapením celé akce bylo oznámení nenásilné multiplayrové střílečky Splatoon 3. Pokračování populární série dorazí ale na trh až příští rok.

The Legend of Zelda: Skyward Sword se vrací

Na vylepšený Fatal Frame stále nedošlo, ale fanouškům se splnilo jiné přání. Na Switch míří HD verze hry The Legend of Zelda: Skyward Sword pro Wii z roku 2011. Vylepšená verze vyjde 16. července a nabídne původní pohybové ovládání i nové, které spoléhá výhradně na tlačítka.

Animal Crossing: New Horizons s Mariem

Do hry Animal Crossing: New Horizons přibude nový obsah inspirovaný sérií Super Mario Bros. Nové předměty budou k dispozici od 1. března.

Fall Guys dorazí na Switch

Populární multiplayerová variace na Takešiho hrad v podobě Fall Guys: Ultimate Knockout vyjde na Switch. Stane se tak v létě, tedy přibližně rok od premiéry na PS4 a PC. Třeba se dočkáme i nějakých speciálních kostýmů. A jak později autoři upřesnili, Fall Guys se dostaví také na Xbox One a Xbox Series.

No More Heroes III vyjde v srpnu

Vývojáři ze studia Grasshopper Manufacture oznámili, že No More Heroes III vyjde na Switchi 27. srpna a pochlubili se novou upoutávkou.

Kompilace série Ninja Gaiden

V kolekci Ninja Gaiden Master Collection se na Switchi objeví hry Ninja Gaiden Sigma 1, Ninja Gaiden Sigma 2 a Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge. Dorazí 10. června. Kompilace vyjde rovněž na PC, PS4 a Xbox One.

Hyrule Warriors: Age of Calamity

Mlátička Hyrule Warriors: Age of Calamity inspirovaná Zeldou se už v červnu rozroste o první DLC s novými postavami. Další expanze pak dorazí letos v listopadu. Jejich obsah už blíže představuje upoutávka.

Nové postavy do Super Smash Bros. Ultimate

Do bojovky Super Smash Bros. Ultimate přibudou postavy Pyra a Mythra ze hry Xenoblade Chronicles 2. Rejstřík hrdinů rozšíří už v březnu.

Oznámení Samurai Warriors 5

Společnost Koei Techmo oznámila Samurai Warriors 5 nejen pro Switch, ale i PC, PS4 a Xbox One. Hra vyjde v létě.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville na cesty

Už 19. března vyjde kompletní edice Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville od EA.

Na Switchi přistanou také Outer Wilds

Jedna z nejzajímavějších a nejoriginálnějších her posledních let. Outer Wilds se po úspěchu na ostatních platformách z roku 2019 podívají i na Switch. Vyjdou v létě.

A nezapomeňte, že na akci se představily i hry Knockout City a Star Wars: Hunters. Na spoustu dalších her se tentokrát nedostalo. Fanoušci marně čekali na novinky k The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, nové Bayonettě nebo sérii Metroid Prime. Minimálně o nové Zeldě se má ale mluvit ještě v průběhu letošního roku.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru