Warface: Breakout, My.Games, Spin-off Warface chce být jako Counter-Strike na konzolích

Spin-off Warface chce být jako Counter-Strike na konzolích

Taktická first person akce Breakout není free-to-play jako původní hra. Vyšla bez varování

Zdroj: My.Games
27. 5. 2020
Název: Warface: Breakout Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 26. 5. 2020 Platformy: , Žánr: Datum vydání: 26. 5. 2020

Free-to-play akce Warface od studia Crytek Kiev, respektive Blackwood Games se včera dočkala nečekaného spin-offu s podtitulem Breakout. Bez předchozího varování byl představen a rovnou vyšel. Nová taktická akce je k dispozici na rozdíl od původní hry jen na PS4 a Xboxu One a jedná se o placený samostatný titul. Stojí za ním Allods Team patřící společnosti My.Games, která je vydavatelem Warface.

Autoři hráče lákají na taktickou first person on-line střílečku, kde je prý ovládání zbraní stejně důležité jako taktika a týmová kooperace. Má jít o poctu klasickým kompetitivním akcím a vrací se údajně ke kořenům žánru. Vývojáři se podle svých slov inspirovali legendou v podobě hry Counter-Strike. Nechybí tak nakupování zbraní mezi jednotlivými koly za vydělané peníze ani pokládání, respektive deaktivování bomby, ale titul má být od počátku ušit na míru ovládání na gamepadu.

Titul je zasazen do blízké a temné budoucnosti, kde je válka běžnou součástí života i byznysu. Korporace tu nechávají špinavou práci na žoldácích, kteří za správnou cenu splní jakýkoli úkol.

Hra startuje s pěticí map, více než 30 zbraněmi, mezi nimiž najdete všechny známé klasiky, a režimem Search and Destroy, v němž se proti sobě postaví dva týmy po pěti lidech. Časem má do hry přibývat další obsah, ale platit se podle autorů bude jen za kosmetické věci.

Titul je zasazen do blízké a temné budoucnosti, kde je válka běžnou součástí života i byznysu. Korporace tu nechávají špinavou práci na žoldácích, kteří za správnou cenu splní jakýkoli úkol. A nebudou se přitom na nic ptát. Stojí tu proti sobě dvě hlavní frakce – Wardens a Reapers – ti nejlepší v oboru. Každá má jiný styl, ale obě jsou stejně nelítostné.

Warface: Breakout se prodává za 20 dolarů, respektive 659 korun na PlayStation Storu a 569 korun na Microsoft Storu. Kromě základní verze je v nabídce i deluxe edice za 989 korun na PlayStation Storu a 859 na Microsoft Storu. Ta kromě hry samotné obsahuje navíc i nějaké speciální zbraně a skiny.

Navzdory tomu, že se jedná o placenou hru, vývojáři se dál spoléhají na mikrotransakce. Virtuální platidlo si můžete pořídit za ceny od 143 do 2874 korun. Naštěstí se titul obejde alespoň bez battle passu. Hra navíc samozřejmě vyžaduje aktivní předplatné PlayStation Plus i Xbox Live Gold.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru