Marvel’s Avengers, Square Enix, Spider-Man dorazí ještě letos, ujišťují autoři Avengers

Spider-Man dorazí ještě letos, ujišťují autoři Avengers

Odkládané rozšíření se prý znovu neodloží, i když o něm nebylo dlouhé měsíce slyšet

Zdroj: ilustrační/Sony
16. 8. 2021
Název: Marvel’s Avengers Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 4. 9. 2020

Už zítra vyjde rozšíření War for Wakanda pro Marvel’s Avengers, které do hry přinese Black Panthera. Má se jednat o dosud největší expanzi a údajně není podle prvních ohlasů vůbec špatná. Nicméně to znovu fanouškům připomnělo, že se stále nedočkali slíbené exkluzivní postavy Spider-Mana pro PlayStation. Samotná hra přitom vyšla už loni v září a původně už měl být pavoučí muž dávno její součástí. Teď vývojáři ujistili, že navzdory průtahům a skutečnosti, že do konce roku zbývá jen pár měsíců, stále počítají s tím, že Spider-Man tým Avengers rozšíří ještě letos.

Jeff Adams v příspěvku na PlayStation Blogu sliboval pro Spider-Mana různorodé kostýmy, vlastní příběh nebo speciální výzvy.

O tomto exkluzivním DLC pro PS4 a PS5 přitom bylo poměrně dlouho úplné ticho. Dosud jsme ho neviděli v akci, ba dokonce nespatřili jediný screenshot. Už před několika měsíci jsme si proto kladli otázku, zda nedorazí ve chvíli, kdy už bude pro hru pozdě. Potýkala se totiž s obrovským odlivem fanoušků na všech platformách. Původně přitom samotná exkluzivita vzbudila velké vášně. Dnes jako by trápila jen málokoho. Připomínáme, že Spider-Man měl podle prvotních plánů rozšířit titul už začátkem letošního roku, ale v důsledku problémového launche a odkladu dalších rozšíření začal nabírat výrazné zpoždění.

Senior game designer Scott Walters ale v rozhovoru pro magazín Screen Rant teď řekl, že už brzy řeknou o expanzi víc a Spider-Man stačí vyjít v roce 2021. Představen byl loni v srpnu, ještě předtím než hra vůbec vyšla. Art director hry Jeff Adams tehdy v příspěvku na PlayStation Blogu sliboval pro Spider-Mana různorodé kostýmy, vlastní příběh nebo speciální výzvy. Peter Parker bude mít vlastní strom schopností a gadgety, které bude možné dále vylepšovat. Fanoušci byli zvědaví především na to, jak v boji i při pohybu uplatní své pavučiny. Stejně jako ostatní hrdinové i Spider-Man do hry dorazí zdarma.

Více o Marvel’s Avengers i exkluzivním Spider-Manovi si můžete přečíst v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru