Marvel’s Avengers, Square Enix, Spider-Man dorazí do Avengers na konci listopadu

Spider-Man dorazí do Avengers na konci listopadu

Slíbený bonus pro hráče na PlayStationu se konečně blíží. Pomůže hře k lepšímu?

Zdroj: Square Enix
5. 11. 2021
Název: Marvel’s Avengers Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 4. 9. 2020

Už před vydáním Marvel’s Avengers loni v září se rozhořela vášnivá debata nad tím, že hráči na PlayStationu měli jako jediní obdržet do hry postavu Spider-Mana. Fanouškům se to přirozeně nelíbilo, uvážíme-li, jak populární tahle postava i s přihlédnutím k nové filmové trilogii je, téma ale nakonec ztratilo na relevanci. Vzhledem k odkladům tohoto rozšíření a především problémům se hrou jako takovou, už rázem nepůsobil Spider-Man jako extra velká výhoda nebo něco, co by mělo přimět fanoušky ke koupi verze určené právě pro PlayStation. A proto je trochu zvláštní o více než rok později konečně mluvit o konkrétním datu uvedení, které podle včerejšího oznámení připadá na 30. listopadu.

„Legendární pavoučí muž bude dostupný exkluzivně pro hráče na PlayStationu a dorazí spolu s událostí Spider-Man: With Great Power Hero,“ říkají zástupci Square Enixu. Hráči se mohou pochopitelně těšit také na novou příběhovou linku, ve které bude Peter Parker bojovat proti nové smrtící hrozbě. Ve spolupráci s ostatními členy Avengers musí zabránit společnosti AIM v získání technologie, která by učinila jejich armádu syntetizátorů nezničitelnou. Zajímavé by nicméně mohlo být ono spojení s Avengers, kterým bude muset Spider-Man projít a zejména ve filmech tato část fungovala velmi dobře. „Jako hrdina zvyklý pracovat sólo se najednou potýká s novou dynamikou práce v týmu. Připojí se na plný úvazek k Avengers, nebo zůstane v boji proti AIMu nezávislý,“ nadhazují na konci krátkého příspěvku vývojáři. Jediné, co stále nevíme, jak bude postava Spider-Mana vlastně vypadat, vzhledem k tomu, že obrázky nejsou součástí ani citovaného oznámení.

Zdroj: Square Enix

Přítomnost Spider-Mana ale nebude to jediné, co se v Marvel’s Avengers na konci měsíce změní. Tým z Crystal Dynamics připravuje velký patch, prostřednictvím kterého chce upravit řadu dalších aspektů a pokusit se znovu zažehnout zájem hráčů, který v uplynulých měsících povážlivě uvadal. Jednou z těchto věcí má být zvýšení maximální úrovně tzv. Power Levelu ze 150 na 175. To znamená nutnost znovu se pustit do hry a posunout se výš, budete-li chtít využívat to nejlepší vybavení. Pomoci by mohl také nový čtyřčlenný raid Discordant Sound, nové odměny pro jednotlivé hrdiny v rámci týdenních výzev a přepracovaný systém získávání dalších kosmetických věcí a materiálů pro úpravu výstroje. Ve hře se rovněž objeví noví nepřátelé – tzv. Echoes – a opět dojde na odstranění várky chyb, které hru sužují po technické stránce. Vývojáři rovněž lákají ke sledování speciálního streamu dnes večer, ve kterém budou všechny novinky názorně představeny a bude i prostor na dotazy fanoušků.

O Marvel’s Avengers se v tomto týdnu mluvilo také v souvislosti s vyjádřením CEO Square Enix, který označil hru za zklamání a nastínil, že do budoucna bude vydavatel pečlivěji vážit, jaký projekt svěří konkrétnímu studiu. „Bude potřeba vybírat herní návrhy, které se shodují s jedinečnými vlastnostmi a schopnostmi našich studií, resp. vývojových týmů,“ vysvětlil Jósuke Macuda ve výroční finanční zprávě. Informace byla vnímaná jako kritika vůči Crystal Dynamics, nezdá se však, že by Macuda i po dřívějších vyjádření na konto hry a vývojářského týmu myslel svůj postoj jinak, než jen snahu skutečně dostat z konkrétních vývojářů to nejlepší a svěřit jim takové tituly, které se shodují s jejich DNA.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru