Posel smrti, Future Games, Legendární česká adventura Posel smrti se vrací

Soundtrack Posla smrti vyjde i na vinylu

Odměny v kampani rozšíří i limitovaná kazeta s hudebním výběrem z ostatních her

Zdroj: Future Games / koláž, Vortex
12. 3. 2024
Název: Posel smrti Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Kampaň na remasterovanou hudbu Posla smrti a dalších Poslů a her od Future Games, kterou skladatel a jeden z autorů Zdeněk Houb odstartoval před necelým měsícem, velice rychle uspěla a získala dostatečný počet finančních prostředků. Ačkoli byl splněn požadovaný cíl, do konce kampaně na Hithitu zbývá ještě 22 dní, přičemž je stále možné na remaster hudby z her Posel bohů, Posel smrti, Ni.Bi.Ru: Posel bohů, Reprobates a Alter Ego přispívat. Kromě samotného remasterovaného soundtracku bylo a je nadále možné za svou podporu získat i přístup k řadě nepublikovaných materiálů těchto her, ale kdo by se ohledně hudby nechtěl spokojit jen s digitální podobou nebo CD, bude mít další možnost, jak si přepracovaný soundtrack poslechnout.

Hned krátce po spuštění kampaně se fanoušci začali poptávat po možnosti, že by soundtrack vyšel i na vinylu, který se koneckonců těší velké oblibě. Zdeněk Houb nedlouho poté zareagoval, že je v plánu vinyl věnovaný speciálně Poslu smrti, a nyní již víme, že se na něm začalo pracovat, nebude však přímo součástí kampaně a bude k sehnání samostatně mimo ni. Posel smrti se tak připojí ke Kingdom Come: Deliverance, Mafii III či hrám od Amanita Design, které se dočkaly svého vydání na vinylu v minulosti. Novinkou však je, že nakonec se soundtrack dostane i na další nosič, konkrétně na kazetu. Půjde o limitovanou kazetu s remasterovanou hudbou z Posla smrti a výběrem toho nejlepšího ze zbývajících her v 90 minutách. V tomto případě se bude jednat o další odměnu, jež by se měla na Hithitu objevit v následujících dnech. Kromě toho se s námi Zdeněk Houb podělil i o drobnou ukázku bonusových materiálů, na něž se mohou těšit přispěvatelé limitované odměny.

Na závěr připomeňme, že úspěch této kampaně vyšlapal cestu pro další kampaň, jejímž cílem bude zbrusu nový díl Posla smrti, který by měl v případě vzniku nést název Posel smrti: Pouto krve. Více o návratu Posla smrti a dalších her včetně samotné kampaně naleznete v našich starších článcích, případně si můžete připomenout celou historii nejen poslovské trilogie a tvorby Unknown Identity a Future Games.

Zdroj: Zdeněk Houb

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru