Souhrn z Ubisoft Forward

Souhrn z Ubisoft Forward

Nový Avatar, hraní za padouchy ve Far Cry 6, oznámení Mario + Rabbids a Riders Republic

Zdroj: Ubisoft

Další z významných prezentací novinek je zde. Ubisoft letos dle svých slov chystá mnoho atraktivních překvapení a herních lákadel, pravdou však je, že tentokrát se něco dostalo na veřejnost již s předstihem. Dočíst jste se díky tomu mohli o chystaném DLC pro Far Cry 6 plném hratelných antagonistů i o propojení světa Maria a králíků Rabbids.

Avatar: Frontiers of Pandora

Očekávaní mnohých hráčů byla naplněna – letošní prezentace Ubisoftu byla opět jednou zakončena významnějším odhalením a to mělo letos podobu upoutávky na first person akční titul Avatar: Frontiers of Pandora. Barva postav jistě fanoušky snímku Jamese Camerona překvapit nemůže, potěšit ale jistě může záběry naznačovaná velikost světa, frenetické souboje i explorativní či adventurní prvky. Titul slibuje přinést samostatně stojící příběh zasazený do dosud neprobádaných končin Pandory. Na titul si hráči počkají až do roku 2022 a pohánět jej bude Snowdrop engine (série Division). Novinka bude určena exkluzivně pro nové konzole, PC, Stadii a pro Amazon Lunu. Vývoj hry má na starosti Massive Entertainment, který spolupracuje s Lightstorm Entertainment a s Disney.

Far Cry 6

Nová příběhová ukázka Far Cry 6 ukazuje spor otce a syna ve státě, který oficiálně nemá připomínat Kubu, ale mnozí hráči se k tomuto srovnávání rádi uchylují. Upoutávka představuje uprchlíky na rybářské lodi, kteří mezi sebou objeví nečekaného hosta. A že šlo o setkání dramatické, to již můžete níže posoudit sami. Závěrem jsme se ze slov jednoho z vývojářů dozvěděli, že celé to krvavé divadlo byla jen jedna z dalších výchovných scén Antóna Castilla mířených k jeho synovi, Diegovi.

A to není vše. Jak jsme se již dozvěděli s předstihem, jeden z plánovaných přídavků Far Cry 6 bude zaměřený na bývalé antagonisty série, a to konkrétně ze třetího, čtvrtého a pátého dílu hry. Zahrajete si tedy například i za ikonického Vaase, jehož protagonista možný návrat šílence již delší dobu naznačoval.

Rainbow Six Extraction

Hned na úvod nás čekal trailer na Rainbow Six: Extraction, který byl následně doplněn i ukázkou hratelnosti. Ta se v mnohém nevzdaluje od Siege, tentokrát se však budou muset hráči společně s operátory postavit mimozemské invazi. Hra představí dvanáct map, řadu procedurálně generovaných výzev a samozřejmě i velké množství nejrůznějších nepřátel a pořádnou artilerii zbraní. Postup hrou ovšem ozvláštní potřeba rozhodnutí, zda se v zamořených zónách zdržovat delší dobu za cílem plnění dalších úkolů a větších zisků. Tento risk však může vést ke ztrátě svých operátorů, jež pak bude nutné zachránit. Extraction vychází 16. září na Xbox One, Xbox Series X a S, PlayStation 4, PlayStation 5, na PC a i na Stadii.

Rocksmith+

Za doprovodu písně A Song for You od Kishi Bashi mohl Ubisoft potěšit hudebníky mezi hráči. Představení se totiž dočkal Rocksmith+, další iterace ve známé sérii, jež se v tomto případě vyznačuje maximální přístupností. Nově bude možné použít jakýkoli vlastní nástroj, a to dokonce i nástroje akustické. Stačí pouze stáhnout do telefonu či tabletu aplikaci Rocksmith+ Connect, spárovat ji s počítačem či s konzolí a zařízení následně může začít fungovat jako mikrofon. Vývojáři nadále vedle maximální přístupnosti slibují každým týdnem rostoucí knihovnu, kam budou přibývat nejen skladby, ale i aranžmá, a to i díky komunitní tvorbě. Registrace do uzavřené betaverze na PC je možná ihned. Rocksmith+ bude on-line službou a bude k mání ve formě měsíčního poplatku, který startuje v přepočtu na necelých dvou stovkách za měsíc při volbě ročního předplatného.


Riders Republic

Hned na začátku roku tvůrci z Ubisoft Annecy ohlásili odklad svého multiplayerového sportovního zážitku v podobě Riders Republic, jenž měl původně vyjít už v únoru. Nový pohled na hru nyní ovšem neukazuje jen módy a sportovní odvětví, jež hra nabízí, ale stanovuje i nové datum vydání, a to již 2. září. Riders Republic je místem pro nejrůznější outdoorové sporty, od cyklistiky přes lyžování či snowboarding až po wingsuiting. Lokace samotné jsou pak inspirovány těmi skutečnými, zajezdit si lze například v národních parcích Bryce Canyon, Sequoia nebo v Yosemitském údolí, či v Mammoth Mountain, kde můžeme nalézt i lyžařské středisko. Jezdci spolu budou moci klasicky soutěžit, ale rovněž i předvádět nejrůznější triky, případně soupeřit i v týmech.

Mario + Rabbids Sparks of Hope

Spojení Mario a Rabbids se předčasně ukázalo už odpoledne před akcí, o čemž jsme rovněž informovali, nyní to ale máme konečně oficiálně. Nutno však říct, že tentokrát se jednalo o pozitivněji přijatý únik, než jak tomu bylo v případě Mario + Rabbids: Kingdom Battle před čtyřmi lety. Kingdom Battle ale nakonec zazářil, a tak není divu, že přichází pokračování právě v podobě Sparks of Hope. Na tom společně pracují studia Ubisoft v Miláně a v Paříži. Mario a Rabbids se společně se svými přáteli a dalšími známými postavami vydají na záchranu galaxie příští rok na Switchi.


Watch Dogs: Legion – Bloodline

O návratu Aidena Pearce z prvního dílu série Watch Dogs do Legion jsme se dozvěděli již loni, nyní jsme se však dozvěděli o dalších detailech a obdrželi jsme rovněž nový trailer. Ten představuje notně staršího, zarostlého a na první pohled také značně naštvaného Aidena v událostech, jež mají předcházet hlavnímu ději Legion. Aiden se snaží v rámci děje přídavku ukrást roboty ovládající zařízení společnosti Broca Tech, nicméně na scéně se nečekaně objeví Wrench z druhého dílu hry. Obě tyto postavy budou dále použitelné nejen v příběhovém režimu, ale i v on-line složce hry. Přídavek bude součástí season passu a vyjde 6. července.

Assassin’s Creed Valhalla

Ghost Recon Breakpoint – 20th Anniversary

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

JUST DANCE 2022 – TODRICK HALL

Mythic Quest – Season 2

Werewolves Within

Ubisoft+

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru