Souhrn z prezentace Square Enix Presents

Souhrn z prezentace Square Enix Presents

Spekulace se potvrzují, autoři Deus Ex pracují na Strážcích Galaxie. Hra vyjde ještě letos

Zdroj: Square Enix

Japonští Square Enix mají ve svém portfoliu řadu zajímavých titulů a sérií a některé z nich právě ve vývoji. Je tedy dost možné, že se dočkáme nějakých novinek kolem Final Fantasy XVI, Babylon’s Fall nebo Life Is Strange. Nabízí se rovněž RPG Forspoken či další pokračování série Tomb Raider. Ukázat se má novinka od Eidos Montreal a hovoří se i o herním projektu se Strážci galaxie.

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Square Enix se rozhodně nenechali zahanbit a hned v samém úvodu se vytasili s nadupaným trailerem k herní adaptaci Strážců Galaxie od Marvelu s prostým názvem Guardians of the Galaxy. Jedná se o singleplayerovou akční adventuru, kterou vyvíjí studio Eidos Montreal. Hra se nesnaží kopírovat přímo komiksy a už vůbec ne filmy, což rovněž znamená, že podobně jako v herních Avengers nenesou postavy tváře filmových představitelů. Hra si hledá svou vlastní cestu, kterak jejich nové dobrodružství odvyprávět a zažít, o čemž svědčí i ukázka gameplaye. Hra dorazí 26. října na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X|S.

Babylon’s Fall

Kolem Babylon’s Fall po oznámení v roce 2018 a traileru v roce 2019 víceméně zavládlo dlouhé ticho. To bylo dneškem konečně prolomeno a objevily se nové detaily o této připravované hack’n’slash hře, za níž stojí studio Platinum Games, autoři Bayonetty nebo NieR: Automata. Babylonská věž přinesla zkázu celému světu a skupina hrdinů bude muset vejít do jejích útrob a probojovávat se skrz a vzhůru. Tak lze činit samostatně nebo v kooperaci s až třemi dalšími hráči. Výtvarná stránka hry pak kombinuje fantasy prvky s technikou a estetikou středověké olejomalby. Babylon’s Fall vyjde na PC, PlayStation 4 a PlayStation 5 a zájemci se již nyní mohou hlásit do uzavřené bety.


Marvel’s Avengers: Black Panther | War for Wakanda

Crystal Dynamics se i dál posunuje v rámci své roadmapy přídavků do Avengers, a tak konečně nadešel čas příchodu krále Wakandy, populárního hrdiny Black Panthera. Celý název rozšíření zní War for Wakanda a bude přístupné v srpnu letošního roku. Jako T’Challa budeme moci prozkoumat Wakandu a můžeme se těšit na další známé postavy jako Shur, Dora Milaje nebo Ulysses Klaue coby záporák.

STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN

Přírůstek do světa Final Fantasy nese název Stranger of Paradise. Spin-off v souls stylu vyvíjí Team Ninja, kteří stojí za Ninja Gaiden nebo Nioh a jeho vydání je naplánováno na rok 2022 pro PlayStation 4 a 5, Xbox Series X| S a pro PC. Hlavním hrdinou je Jack, jenž se se svými společníky Jedem a Ashem hodlá porazit Chaos, otázkou však je, zda jsou právě oni skutečně vyvolenými bojovníky světla, o nichž hovoří proroctví. Hráčům na PlayStationu 5 je do 24. června k dispozici zkušební verze, kde již nyní mohou prozkoumat tento nový svět a vyzkoušet si boj s řadou příšer ze série Final Fantasy.

Life is Strange: True Colors

Série Life is Strange letos dostane další plnohodnotné pokračování. To nese podtitul True Colors a jako celek (tedy nikoli v epizodickém formátu) vyjde 10. září na konzole Xbox, PlayStation, na Stadii i na PC. V pokračování se hráči zhostí role dívky Alex Chen, která za pomocí svých unikátních schopností empatie a čtení emocí pátrá po příčinách smrti a údajné nehody svého bratra. Vydavatel Square Enix při této příležitosti rovněž připomněl chystané remastery původního Life is Strange a Before the Storm, které rovněž dorazí tento rok a které budou k mání i v rámci nejdražší edice True Colors.

Legend of Mana

Final Fantasy Pixel Remaster

Hitman Sniper: The Shadows

NieR Re[in]carnation

WAR OF THE VISIONS FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS

FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS

FINAL FANTASY VII THE FIRST SOLDIER

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru