Souhrn z prezentace Gearboxu

Souhrn z prezentace Gearboxu

Randy Pitchford ukázal zákulisí natáčení Borderlands a připomněl vyvíjené tituly

Zdroj: Gearbox
13. 6. 2021

K letošním prezentacím nahrazujícím tradiční E3 se přidal také Gearbox, který jako jednotné téma zvolil vznikající snímek na motivy jeho patrně nejslavnější značky – Borderlands. I díky tomu se na scéně vedle Randyho Pitchforda mohl ukázat například i režisér snímku Eli Roth. A spolu s ním i několik dalších klíčových postav. Co se samotného filmu týče, tak ten je zhruba ve dvou třetinách natáčení a celkově se tedy blíží zhruba polovině samotné produkce. Fanouškům tedy ještě nezbývá, než být trpěliví.

Nových a nečekaných odhalení či překvapení jsme se ale bohužel nedočkali. Na konci července vycházející Tribes of Midgard připomněl Gearbox komentářem vývojářů a dříve odhalené třetí regulérní pokračování série Homeworld je stále ve vývoji. Bližší detaily ale bohužel chybí.

Gearbox připomněl i předchozí ukázku Tiny Tina’s Wonderlands, spin-offu série Borderlands s jinou hrdinkou v hlavní roli. A slovo v průběhu prezentace došlo i na next-gen titul Godfall. Ten, jak se již v dubnu začalo na základě spekulací a leaků předpokládat, ztrácí ono přízvisko next-gen a dorazí i na PlayStation 4, a to již v první polovině srpna. Pozitivní je, že budoucí majitelé PS4 verze automaticky obdrží i možnost aktualizace pro PS5 v případě, že si v budoucnu pořídí novou konzoli. A pro pořádek ještě dodáme, že Gearbox vedle toho oznámil pro Godfall i nové rozšíření Fire and Darkness, ale ani tady se nejedná o kdovíjaké překvapení, neboť již dříve se o únik postarala například německá ratingová agentura.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru