Dying Light 2: Stay Human, Techland, Dying Light 2 je v dobrém stavu, uklidňuje producent hry

Souhrn z PC Gaming Show

Dying Light 2, Humankind, Chivalry II a další. Trh PC her rozhodně bude mít co nabídnout

Zdroj: Techland

Další z řady velkých herních streamů je zde, tentokrát bude v centru dění hráč na PC. Magazín PC Gamer slibuje desítky odhalení, videí, rozhovorů a dalšího unikátního materiálu.

Dying Light 2

Nové video z Dying Light 2 v sobě kombinuje vyprávění o příběhu a náplni spolu se záběry ze hry. Slyšeli jsme například, že ústřední město druhého dílu hry se stalo terčem nešťastného pokusu, který skončil zástupy zmutovaných civilistů. Ti ve své podstatě nejsou zombíky v pravém slova smyslu, ale jen trpícími oběťmi, kteří v agónii útočí na vše živé okolo. Nicméně na principu to nic nemění – oni musí zemřít, postavy hráčů nikoli. Dying Light 2 vyjde 7. prosince na současné i na nové konzole a na PC.

Vampire: the Masquerade Swansong

Zatímco na Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 si ještě budeme muset nějaký čas počkat, můžeme se prozatím alespoň blíže seznámit s novou hrou v sérii s podtitulem Swansong. V cinematic traileru, jenž byl dnes vývojáři z Big Bad Wolf Studio představen, se seznámíme s jednou ze tří hlavních postav, a to Leyshou, jejímž hlavním cílem je především ochrana její dcery. I její akce budou ovlivňovat osud Bostonu a všech kolem. Datum vydání zatím nebylo stanoveno, dozvěděli jsme se však, že půjde o Epic Games exkluzivitu.

Humankind

Tahová strategie Humankind od Amplitude Studios spouští uzavřenou betu, do které mají přístup hráči, kteří hru již předobjednali, plná hra dorazí 17. srpna. Jak už samotný název hry napovídá, ve hře se chopíme osudu lidstva, ale trochu jinak, než jak tomu je například v sérii Civilization, jelikož se neujmeme role žádného konkrétního vůdce. To znamená, že hráči budou moci historii ovlivnit natolik, že mohou vytvořit až její alternativní podobu.

Lemnis Gate

Akční titul Lemnis Gate se ze všeho nejvíce snaží zaujmout netradičním mixem žánrů. V základu má jít o tahovou taktickou střílečku z první osoby zasazenou do nekončící smyčky. Cílem je upravit minulost tak, aby vám budoucnost maximálně vyhovovala, a to během pěti kol, z nichž se multiplayerové bitvy Lemnis Gate skládají.

Orcs Must Die 3

Po roce, který orkové strávili coby exkluzivita na Google Stadia, se třetí díl Orcs Must Die! k radosti mnoha hráčů podívá i na Steam, PlayStation a Xbox, a to už brzy, 23. července. Samotná hra zůstala věrná svým kořenům, a tak nic nebrání hromadnému masakrování orků pomocí obsáhlého arzenálu zbraní a nejrůznějších vymožeností, ať už jednotlivě nebo v kooperaci s někým dalším. Příběh sleduje dobu 20 let po druhém dílu, kdy byli vyviněni noví učedníci a vybudován nový řád. Hra rovněž nabízí nové herní scénáře a módy.

Next Space Rebels

Titul Next Space Rebels by mohl někomu připadat jako možný klon Kerbal Space Program, ale není tomu tak. V Next Space Rebels sice půjde o výstavbu raket vlastní výroby, mnohem důležitější však v tomto případě bude také příběh, jehož centrem bude demokratizace vesmíru. A právě díky důrazu na vyprávění dokonce tvůrci obdrželi ve svém domovském Holandsku grant.

Jurassic World Evolution 2

Dinosauří strategii Jurassic World Evolution 2 už na zahájení akce Summer Game Fest představil herec Jeff Goldblum, jenž ztvárnil postavu Iana Malcolma ve filmech Jurský park, Ztracený svět: Jurský park a Jurský svět: Zánik říše. Současně tím potvrdil spekulace, jež se v poslední době objevovaly. A dnes jsme navrch obdrželi další krátkou ukázku. Mnohé určitě potěší možnosti sandboxu, v rámci něhož bude možné stavět dle libosti bez omezení, jak je ctěná libost, jedinou limitací bude vlastní kreativita, samozřejmě nebude chybět ani kampaň, která bude příběhově navazovat právě na události filmu Zánik říše. Hra by měla vyjít ještě do konce letošního roku.

Chivalry II

Dodgeball Academia

Naraka Bladepoint

Gigabash

They Always Run

Lakeburg Legacies

Far: Changing Tides

Ixion

Wartales

Gabe Newell a Steam

New Blood

Hello Neighbor

Silt

MechWarrior 5

Killing Floor 2

Sacrifire

Tinykin

Eve Online

Chernobylite

Arboria

Mechajammer

Icarus

Gloomwood

Pioner

Warhammer Chaos Gate

Soulstice

The Wandering Village

Lumberhill

Death Trash

Songs of Conquest

Project Warlock 2

Citizen Sleeper

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru