Souhrn z Devolver Digital Showcase 2021

Souhrn z Devolver Digital Showcase 2021

Shadow Warrior 3, Trek to Yomi, Phantom Abyss, Death's Door, Inscryption a další

Zdroj: Devolver Digital

Své tituly již tradičně během E3 předvádí i vydavatel Devolver Digital, který má ve svém portfoliu značky Shadow Warrior, The Talos Principle, Serious Sam a další. Než se ale zaměříme na hry samotné, bude možná lepší představit koncept prezentace, s jakým Devolver letos vlastně dorazil. Vydavatel nezklamal, nic tak ujetého jsme neviděli již delší dobu.

Shadow Warrior 3

Největší pozornost si zcela pochopitelně vysloužil třetí Shadow Warrior, jímž celá akce započala. Ten se představil v dalším gameplay traileru a rozhodně nešetřil zvrácenou násilnou akcí doprovázenou hektolitry krve. To vše podporují noví nepřátelé, působivé krásně vypadající prostředí, jež hraje všemi barvami, a samozřejmě pořádná nálož zbraní k masakrování zrůd všemi možnými i nemožnými způsoby. Svižný gameplay současně umocňuje využívání háku, který nabízí doslova nový pohled na arénu a přináší zajímavé osvěžení do samotného boje s monstry. Samotné datum vydání však zatím stále zůstává utajeno.

Trek to Yomi

Po celkem ujetém úvodu, ve kterém si Devolver Digital dělal legraci ze všech služeb předplatného, jaké nabízejí ostatní vydavatelé, jsme se dočkali ukázky na samurajský titul Trek to Yomi, který v příštím roce zamíří na nové konzole a na PC. Novinka vyniká především svým osobitým grafickým stylem a omezenou barevnou paletou.

Inscryption

Inscryption od tvůrce The Hex a Pony Island je multižánrovým titulem, který v sobě kombinuje prvky karetních roguelike her, únikovek, logické hry a psychologického hororu. Inscryption dorazí na PC ještě tento rok na PC a zaujmout kromě velké směsice žánrů může také neobvyklou grafickou stránkou.

Demon Throttle

O dobrých pár dekád zpět se můžete dostat díky titulu Demon Throttle, který příští rok zamíří exkluzivně na Nintendo Switch a který bude rovněž exkluzivně nabízen skrze obchod Special Reserve Games a jen ve formě fyzických kopií hry. Příběh Demon Throttle představí nepravděpodobnou dvojici spojenců tvořenou upírkou a pistolníkem. Oběma ublížil zákeřný démon – pistolníkovi ukradl ženu a upírce zcizil vzácné artefakty. Což zkrátka zní jako ideální pobídka k pomstě.

Death’s Door

Studio Acid Nerve odhalilo datum vydání své akční shora viděné hry Death’s Door, která už na začátku roku při svém představení ohromila řadu hráčů nejen svou výtvarnou stylizací, ale i samotným námětem. Ujmeme se totiž poněkud netradičního hrdiny – tou je vrána, která musí najít zloděje duše, jíž se měla chopit. A tak se musí vydat do světa na hranici smrti. Koho nezaujala audiovizuální stránka, toho možná dostane samotný gameplay, jenž dosti připomíná styl oceňovaného Háda. Zda bude titul stejně zábavný a úspěšný se hráči dozví 20. července na PC a Xboxu.

Wizard with a Gun

Wizard With A Gun je on-line kooperativním survival sandboxem zasazeným do magického světa se spoustou záhad i nebezpečných bestií. Sandboxová nátura Wizard With A Gun dovolí hráčům navrhovat zbraně, střelivo i vlastní domov, zároveň ale autoři hrozí destrukcí řízenou vlastní neschopností po vzoru série Magicka. Wizard With A Gun dorazí příští rok na Nintendo Switch a na PC.

Phantom Abyss

Dobrodružná hra Phantom Abyss, jež vstoupí 22. června do předběžného přístupu, láká především na asynchronní multiplayer. Smyslem hry je honba za artefakty a relikviemi, které na dobrodruhy čekají v chrámech plných nástrah. Je nutno se vyhýbat nejrůznějším smrtícím pastem, přeskakovat propasti či prchat před strážci, neboť v chodbách číhají mnohá nebezpečenství. To ostatně vede k tomu, že mnozí dobrodruzi selžou, a jejich stíny a marné počínání pak uvidíte během svého postupu. Největší zradou pak je, že do každého chrámu se lze podívat pouze jednou, jakmile zemřete, už nebudete mít možnost se do něj vrátit.

Devolver Tumble Time

Terra Nil

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru