Souhrn z akce State of Play

Souhrn z akce State of Play

Podívejte se na nové hry, které míří nejen na PlayStation. Sony si přichystala desítku titulů

Zdroj: Supertrick Games
28. 10. 2021

Sony si na středeční noc přichystala další prezentaci her pro PlayStation. Tentokrát se zaměřila na third party tituly, které v dohledné době dorazí na konzole PS4 a PS5. Ačkoli jsme v tomto případě akci nesledovali živě, samozřejmě si ta nejdůležitější oznámení zrekapitulujeme v textovém souhrnu, jak jste od nás zvyklí. Přibližně dvacetiminutová prezentace toho přinesla poměrně dost. Jednotlivé kousky si přitom můžete připomenout i v krátkém sestřihu přímo od Sony, pokud máte naspěch.

Deathverse: Let It Die

Nově oznámená multiplayerová akce míří na PS4 i PS5 a vyjde příští rok na jaře. Je to vražedná show, která navazuje na Let It Die od Goičiho Sudy a studia Grasshopper Manufacture. Zdá se ale, že ten s novinkou už nemá nic společného. Variace na battle royale vzniká ve studiu Supertrick Games, které pomáhalo už s původním Let It Die.

We Are OFK

Biografická hra o kapele OFK má nabídnout civilní epizodický příběh z hudebního prostředí. Míří na PS4 i PS5 a vyjde příští rok. Titul vyjde také na PC.

Bugsnax: The Isle of BIGsnax

The Isle of BIGsnax je nové rozšíření s obrovskými tvory z říše Bugsnax. Jedná se o bezplatný update, který vyjde začátkem příštího roku pro PS4 i PS5, ale také PC. Autoři nás lákají mimo jiné na široké možnosti úprav, novou oblast, výzvy i roztodivné tvory.

Five Nights at Freddy’s: Security Breach

Nové pokračování populární série dorazí 16. prosince na PS4, PS5 i PC.

Death’s Door

Ve hře Death’s Door se vydáme na dobrodružnou výpravu temným světem. Titul dorazí na PS4 i PS5 23. listopadu. A kromě toho se ve stejný den dočkají také majitelé Switche. Na PC, Xboxu One a Xboxu Series je k dispozici už od 20. července. Čeká vás dobrodružství ve stylu Zeldy.

KartRider: Drift

KartRider: Drift láká do další uzavřené bety a slibuje free-to-play cross-platform závodění v Unreal Enginu. Plná verze vyjde příští rok.

The King of Fighters XV

Bojovka The King of Fighters XV představila novou postavu a láká na open betu pro PS4 i PS5 s osmi bojovníky. Hrát bude možné on-line i trénovat offline.

First Class Trouble

Jak se spekulovalo, multiplayerová hra pro šest lidí First Class Trouble, v níž nejsou všichni tím, kým se zdají být, dorazí příští měsíc do programu PlayStation Plus. Na palubě luxusní vesmírné lodi vás žádná dovolená nečeká. Early access verze je už od dubna k dispozici na PC.

Star Ocean The Divine Force

Série Star Ocean slaví 25. výročí a společnosti Square Enix a Tri-Ace nás lákají na nové RPG z této ságy. Máme se těšit na mix sci-fi a fantasy, spoustu hratelných postav i vedlejších příběhů a unikátní soubojový systém. Autoři slibují velkou svobodu a příběh větvící se na základě našich akcí. Titul by měl vyjít příští rok a kromě PS4 a PS5 bude k dispozici také na PC, Xboxu One i Xboxu Series.

Little Devil Inside

Dočkali jsme se také nového traileru na slibnou hru Little Devil Inside od studia Neostream. Stylizované viktoriánské dobrodružství se prezentovalo skoro pětiminutovým komplexním videem, které je mnohem lepší si pustit než o něm jen povídat.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru