Souhrn z akce Limited Run Games

Souhrn z akce Limited Run Games

Fighting Force Collection, Gex Trilogy, Clock Tower: Rewind, Bubsy in: The Purrfect Collection

Zdroj: koláž/Vortex
21. 6. 2024

Tohle sice byl významem menší přenos, který sledovali hlavně příznivci starých dobrých časů, ale i tak si zasluhuje pozornost. Vybrali jsme pro vás některé zajímavé tituly, které se vedle Beyond Good and Evil objevily na akci LRG3 2024 společnosti Limited Run Games. Případně se můžete podívat na celý záznam přenosu.

Fighting Force Collection

Fighting Force byla poměrně populární chodička-mlátička z roku 1997 od britského studia Core Design (Tomb Raider). Originál vyšel na PC, PS1 a Nintendo 64 a navzdory spíše průměrným recenzím se dočkal v roce 1999 pokračování pro PS1 a Dreamcast. Vývoj trojky pro PS2 a Xbox byl ale nakonec zrušen.

Teď se značka Fighting Force vrací. První a druhý díl bude znovu vydán na moderní systémy. O reedici se postará společnost Limited Run Games a takzvaná Fighting Force Collection míří na PC, PS4, PS5 a Switch. Kompilace se dočkáme v roce 2025. Vyjde digitálně i v krabicové verzi. Na nějaké upgrady byste se ale nejspíš ptali marně. Do boje se tu můžete pustit sami, případně v kooperaci až se třemi kamarády.

Gex Trilogy

Trilogii Gex autoři nazývají definitivní verzí klasické plošinovky. Nabídne možnost vracet čas nebo ukládat hru kdekoli a předobjednávky se otevřou letos na podzim na PC, PS4, PS5, Xboxu Series a Switchi. Kolekce obsahuje hry Gex, Gex: Enter the Gecko a Gex 3: Deep Cover Gecko.

Clock Tower: Rewind

Klasický horor z roku 1995 byl přeložen a vyjde mimo Japonsko oficiálně vůbec poprvé. Můžete hrát původní verzi, anebo nový režim Rewind s extra obsahem a vylepšeními.

Bubsy in: The Purrfect Collection

Chystá se také kolekce Bubsy in: The Purrfect Collection. Dorazí na PC, PS5, Xbox Series a Switch.

Fear Effect

Fear Effect míří na PC, PS4, PS5 a Switch. Klasická akční adventura z PlayStationu 1 od Kronos Digital Entertainment původně debutovala v roce 2000 a poprvé bude portovaná na nové platformy.

Renaine

DoubleShake

GHOSTS

Rugrats: Adventures in Gameland

Tomba! Special Edition

Tomba! 2

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru