Souhrn novinek z Future Games Show

Souhrn novinek z Future Games Show

Po streamu zaměřeném ryze na PC je na programu představení multiplatformních her

Zdroj: Teamkill Media
13. 6. 2020

S vlastní náhradou za zrušenou E3 přispěchal i magazín GamesRadar+ a níže se tak můžete podívat na oznámení a videa z her, které přinesl stream Future Games Show.

Quantum Error

Jako první jsme měli možnost podívat se na sci-fi hororovou FPS jménem Quantum Error. Ta míří exkluzivně na PlayStation 5 a hráči se v ní ocitají v roli nechtěného hrdiny. Tím je hasič Jacob Thomas vydávající se na zásah do tajemné laboratoře, kde se velmi brzy ukáže, že věci nejsou takové, jaké se mohou na první pohled zdát.

Dustborn

Vývojáři Dreamfall Chapters a Draugen poodhalili na Future Games Show svůj další titul: Dustborn. Jde o příběhovou adventuru, v níž budou hrát hlavní roli outsideři. Ovšem už z první upoutávky je jasné, že tito oustideři jsou něčím speciální a akční složka hry nabídne obohacení o jejich zvláštní schopnosti. Zajímavá je na hře primárně její grafická stylizace, jež ze všeho nejvíce připomíná komiks říznutý adventurou Firewatch. Posuďte sami:

Sherlock Holmes Chapter One

Další kapitola ze života Sherlocka Holmese vezme hráče a fanoušky detektivních příběhů na začátek a do doby, než se Sherlock stal slavným detektivem. Sherlock Holmes Chapter One představí respektovaného dektiva jako jedenadvacetiletého chlapíka, který vzdoruje společnosti a který se umí chovat mimo jiné také pěkně arogantně. A už to samo o sobě může pro příběh hry a pro různé herní situace vyznívat jako atraktivní lákadlo. Vývojáři po vzoru The Sinking City přinášejí otevřený herní svět zasazený mimo pro Sherlocka typickou Anglii.

Maid of Sker

Nepanikařit a hlavně ani nedýchat. Tak zní motto připravovaného hororu Maid of Sker zasazeného na anglický venkov a do hotelu, který má vlastní temnou minulost. Příběh je inspirovaný skutečnými událostmi a jednou z legend velšského venkova a zavede hráče zpět až do roku 1898. Maid of Sker má vyjít již během tohoto léta a pro podpoření atmosféry se hráči do hry podívají z pohledu první osoby.

Main Assembly

Jednou z upoutávek na již existující titul je Main Assembly. Hru lze už nyní zkoušet v programu předběžného přístupu a sami si tak můžete vyzkoušet vytvářet a programovat vlastní roboty. Cílem Main Assembly je patrně cvičení v kreativitě, což v tomto případě znamená možnost postavit si vlastního robota, naprogramovat ho a vyrazit s ním do světa. Hrát je možné v singleplayeru i ve více hráčích a skrze Steam Workshop je možné své výtvory sdílet.

Wasteland 3

Brian Fargo představil na Future Games Show gameplay ukázku třetího dílu postapokalyptického RPG Wasteland a nalákat na vydání 28. srpna. Tehdy se budeme moci vydat do post-apokalyptického Colorada a vydat se na cestu pomsty ve světě, kde chvilka nepozornosti může znamenat okamžitou cestu pod drn.

Remothered: Broken Porcelain

Žánr hororů zažívá v posledních měsících opravdovou renesanci a už 25. srpna se fanoušci napínavých vyprávění mohou na konzolích i na PC těšit na pokračování povedeného titulu Remothered. Další díl s podtitulem Broken Porcelain děsy prvního dílu posouvá na novou úroveň a slibuje být opět velké drama a hodně strachu o vlastní život.

Ti druzí

Akce Future Games Show byla oznámeními a trailery vyloženě napěchovaná a i zde platí, že ne všemu se dostalo dostatečné pozornosti. Níže tak naleznete tituly, kterým se aktuálně věnujeme pouze výčtem a více pozornosti se jim dostane ve článcích a videích, jež budou následovat.

Call of the Sea

Ghostrunner

Cygni

Morbid: The Seven Acolytes

Hot Shots Racing

Waking

GTTOD: Get To The Orange Door

Skater XL

Neon Abyss

Liberated

Cris Tales

The Captain is Dead

Remnant: From the Ashes – Subject 2923

Space Crew

Lost Oasis

Blankos: Block Party

Rogue Company

Paradise Lost

Disintegration

Werewolf The Apoclapse: Heart of the Forest

Kena: Bridge of Spirits

Serial Cleaners

Operation Tango

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru