Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Sony Interactive Entertainment, Sony stáhla z prodeje původní Uncharted 4 a The Lost Legacy

Sony stáhla z prodeje původní Uncharted 4 a Lost Legacy

Pravděpodobně chtěla novým zájemcům znemožnit tu nejlevnější cestu k nové verzi

Zdroj: Sony
8. 12. 2021
Název: Uncharted: Legacy of Thieves Collection Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 28. 1. 2022

Společnost Sony stáhla po oznámení data vydání, ceny a možnosti upgradu z prodeje původní digitální verze Uncharted 4 a The Lost Legacy, které byly až dosud k dispozici na PlayStation Storu. V nabídce zůstal jen digitální bundle obou titulů pro PS4, který se u nás prodává za 1049 korun. Nová kompilace stojí 1319 korun a bude na ni možné upgradovat za 10 eur. Tato nabídka platí pro majitele původního Uncharted 4, The Lost Legacy nebo právě bundlu. Výjimkou jsou ti, kteří získali Uncharted 4 v rámci předplatného PlayStation Plus. Na ně se možnost upgradu nevztahuje.

Důvodem je zřejmě právě snaha zamezit novým zájemcům v ještě levnější cestě k nové kolekci. Stále je samozřejmě možné upgradovat ze zlevněné krabicové PS4 za 10 eur (přesnou cenu v korunách ještě neznáme) na PS5 kolekci. Musíte ale disponovat novou konzolí s mechanikou přirozeně. Bez ohledu na aktuální změnu si ovšem myslím, že je stále možnost upgradu velmi vítaná a poměrně vstřícná k zákazníkům, kteří už v minulosti do některého z obsažených dílů investovali.

Více podrobností o Uncharted: Legacy of Thieves Collection, jejích vylepšeních a grafických režimech najdete v našem včerejším článku. Kolekce pro PS5 vyjde 28. ledna, na PC dorazí někdy později v průběhu roku 2022.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru