Sony představí hry pro PlayStation 5 příští čtvrtek

Sony představí hry pro PlayStation 5 příští čtvrtek

Čeká nás hodinová show věnovaná titulům nové generace. Nejde o jediný podobný přenos

Zdroj: ilustrační vizualizace/ConceptCreator
29. 5. 2020

Nakonec o den později, než se spekulovalo. Společnost Sony představí hry pro PlayStation 5 ve čtvrtek 4. června. Tituly mířící na PS5 mají reprezentovat to nejlepší z herního průmyslu od studií po celém světě. Bez ohledu na to, zda jsou velká, nebo malá, zavedená, nebo nová, všechna usilovně pracovala, aby vytvořila hry, které předvedou potenciál nového hardwaru, vzkázal fanouškům prezident a výkonný ředitel Sony Interactive Entertainment Jim Ryan.

Digitální prezentace bude mít podle něj přibližně hodinu. Nutnost uspořádat akci on-line byla prý příležitostí přemýšlet jinak a vzít hráče na tuto cestu s sebou. Jedná se jen o další část ze série akcí k PS5 a poté budou samozřejmě následovat další podobné prezentace. Představení proběhne 4. června od 22 hodin středoevropského času. A my budeme pochopitelně u toho společně s vámi.

V posledních hodinách se mluvilo hodně o tom, že Sony podle nepotvrzených zpráv opakovaně interně posouvala datum prezentace. Nechtěla údajně, aby se opakoval scénář, kdy konkurenční Microsoft čelil kritice za první demonstraci third party her pro Xbox Series X. Japonský výrobce měl proto naléhat na vývojáře, aby připravili co nejzajímavější ukázky zachycující samotný gameplay a ne jen klasické trailery.

Čtěte více o PlayStationu 5:

Nové hry pro PS4 musí od července fungovat i na PS5

PS5 má cílit na nejlepší hodnotu, ne nutně nejnižší cenu

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru