Sony potvrzuje říjnové hry pro předplatitele PS Plus

Sony potvrzuje říjnové hry pro předplatitele PS Plus

Únik se přetavil v oficialitu. Hell Let Loose doplňuje Mortal Kombat a PGA Tour

Zdroj: Team 17
29. 9. 2021

Abychom formalitám učinili za dost, máme pro vás oficiální potvrzení skladby her pro předplatitele služby PlayStation Plus. Jak už naznačoval víkendový únik, v říjnu se měli hráči bezplatně dostat k titulům Hell Let Loose, Mortal Kombat X a PGA Tour 2K21, což tvrdil insider s přezdívkou billbil-kun. A jak už jste pochopili, jeho zdroje se ani napodruhé nemýlily. Všechny tři hry budou od 5. října k dispozici, přičemž největší pozornost se stáčí k prvnímu zmiňovanému titulu, jenž bude současně v PS Plus uvádět svou konzolovou verzi.

Hell Let Loose bude dostupný hráčům na PlayStationu 5 a jde už o několikátý titul v tomto roce, který Sony získala jako žhavou novinku. V tomto případě se ale nejedná o debut v plném smyslu slova, vzhledem k tomu, že PC ostrá verze téhle vážněji pojaté, ale stále velmi přístupné střílečky vyšla na konci července. Hráči se mohou těšit na velké bitvy až se sto hráči, kteří podléhají systému velení a jejich postup má v ideálním případě daleko od zběsilého pobíhání v Battlefieldu. Za zmínku také sluší, že ve stejný den, kdy se obnoví nabídka PS Plus, bude hra k dispozici také na Xboxu a nabídne konzolový cross-play.

Zbylými dvěma tituly, které je možné hrát na PS4 a v režimu zpětné kompatibility také na PS5, jsou Mortal Kombat X z roku 2015 a loňský ročník PGA Tour od 2K, přesněji řečeno od vývojářů z HB Studios, autorů Golf Clubu, kteří se prostřednictvím nového dílu utkají se svou konkurencí z Electronic Arts, která se na pole golfových her vrací po šesti sedmi letech. Do té doby ale budete mít dostatek času zakusit kvalitu od 2K a pořádně se na tenhle jistě velmi gentlemanský souboj připravit.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru