Sony omylem prozradila PlayStation Plus Video Pass

Sony omylem prozradila PlayStation Plus Video Pass

Představení proběhlo na polských stránkách. Služba zřejmě nabídne filmy za předplatné

Zdroj: Sony
21. 4. 2021

Magazín Video Games Chronicle si všiml, že před krátkou chvílí společnost Sony na polské mutaci svého PlayStation blogu představila dosud neznámou službu PlayStation Plus Video Pass. Až na logo už informace nelze zpětně dohledat, nevidíme však mnoho důvodů proč zprávu nepovažovat za věrohodnou. Jak VGC uvádí, Video Pass má být benefitem pro předplatitele služby PlayStation Plus, která zaručuje hraní online multiplayeru a každý měsíc se hráči skrze ní dostanou k titulům zdarma. Video Pass má fungovat bez dalších poplatků fungovat po dobu jednoho roku počínaje zítřkem 22. dubna.

Zdroj: Video Games Chronicle

V tuto chvíli není zřejmé, zda se jedná o celosvětovou nabídku, nebo pouze lokální obsah, přítomnost v sousedním Polsku ale vzbuzuje naděje, že se bude případné spuštění služby týkat i Česka a Slovenska. Co se týče zahrnutých filmů, na úvodní stránce byly zastoupeny tři – Venom, Zombieland: Double Tap a Bloodshot. Ve všech třech případech jde o snímky, které produkuje Sony a hádáme, že i zbytek katalogu bude vycházet z vlastního portfolia. Stranou samozřejmě nemusí zůstat ani seriály, za kterými stojí Sony Pictures Television a jen namátkou mezi ně spadá Perníkový táta, Volejte Saulovi, Dobrý doktor, Chůva k pohledání, Goldbergovi, Hvězdná brána a celá plejáda dalších.

Uvedení Video Passu by bylo zároveň možné chápat jako reakci na plánované ukončení prodeje či pronajímání filmů a seriálů, které se však nikdy netýkalo Česka ani Slovenska. Jednotná streamovací služba by však mohla odstranit určité bariéry a hlavně lépe odpovídat aktuálním trendům. Sony se zatím k úniku nevyjádřila.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru