Meet Your Maker, Behaviour Interactive, Sony odhalila první dubnovou hru pro předplatitele PS Plus

Sony odhalila dubnovou hru pro předplatitele PS Plus

Meet Your Maker od autorů Dead by Daylight vypadá zábavně a míří i na další platformy

Zdroj: Behaviour Interactive
15. 3. 2023
Název: Meet Your Maker Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 4. 4. 2023

Nová hra od kanadského studia Behaviour Interactive (Dead by Daylight) bude debutovat rovnou v předplatitelském programu PlayStation Plus, oznámili vývojáři na PlayStation Blogu. V rámci měsíční nabídky základního stupně Essential se Meet Your Maker dočkají hráči na PlayStationu 4 i PlayStationu 5. Stane se tak 4. dubna, kdy hra vyjde také na ostatních platformách. Míří totiž současně na PC, Xbox One a Xbox Series. Třeba na Steamu se bude titul prodávat v základní verzi za 30 eur a na Xbox Storu za 719 korun.

Meet your Maker je postapokalyptická first person hra s prvky akce i stavění, kde každý level designují samotní hráči pro ostatní hráče, říkají autoři. Můžete hrát sami i s přáteli a budovat zvláštní pevnosti, které se snažíte ubránit proti ostatním hráčům. Naše vlastní labyrinty musíme opevnit a současně pronikat do těch cizích ve snaze získat a udržet si zdroj zvaný GenMat, což je zkratka pro genetický materiál. Své pevnosti zaplníme pastmi a nástrahami, které tu budou číhat na každého, kdo se odváží sem proniknout. Cílem je samozřejmě postavit vše tak, aby nás nikdo neobral a při svém snažení přišel o život.

Sami i s spolu

Když se naopak pokusíte infiltrovat cizí pevnost, můžete si na pomoc zavolat kamaráda. Připravte se ale na to, že stavitelé cizích pevností udělají také vše proto, abyste se jim nedostali na kobylku. Při útocích mají mít hráči na výběr z velkého množství zbraní na blízko i na dálku a také několika specializací, láká tým. Pokud si na spolupráci s ostatními potrpíte, mohlo by vás zaujmout i to, že také budovat svou nedobytnou pevnost můžete společně. Stavíte rovněž z perspektivy první osoby a budování funguje na bázi bloků.

Pokud se vám daří, můžete lecos upgradovat a vylepšit. Týká se to zbraní, které uplatníte při nájezdech, ale také v obranné části. Něco nového se prý naučíme s každým neúspěchem, díky němuž dokážeme podle autorů postupně vylepšovat svou strategii. Díky asynchronní povaze máte možnost poslat svůj výtvor do světa a až se ke hře vrátíte, zjistíte, jak si váš smrtící labyrint vedl.

Při launchi Meet Your Maker nenabídne podporu pro cross-play a cross-progression, ale přichází s takzvaným cross-contentem. To v tomto případě znamená, že můžete podniknout útoky na pevnosti postavené na jiných platformách.

Další podrobnosti o Meet Your Maker najdete například na oficiálním webu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru