God of War, Sony Interactive Entertainment, Sony: God od War míří na PC

Sony: God od War míří na PC

Bude podporovat technologie DLSS a Reflex od Nvidie i ultraširokoúhlé monitory

Zdroj: Sony
20. 10. 2021
Název: God of War Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 20. 4. 2018

Společnost Sony oznámila, že God of War z roku 2018 vyjde na PC. Tým Santa Monica Studio vydá hru 14. ledna. Vývojáři se pochlubili, že k letošnímu srpnu má hra na kontě skoro 20 milionů prodaných kopií. Autoři se podle svých slov nemohou dočkat, až se řady fanoušků rozšíří o hráče na PC.

Studio chtělo využít výkonný hardware PC, aby nabídlo novou dechberoucí verzi hry. Slibuje pravé rozlišení 4K a neomezený framerate, pokud na to vaše železo stačí. PC verze nabídne různá grafická nastavení, aby si každý mohl grafiku vyladit podle svých představ. Autoři lákají na plnou integraci technologie Nvidia DLSS na kartách RTX. Kromě toho titul podporuje i NVIDIA Reflex.

Kromě inovací na poli grafiky a výkonu se hráči na PC mohou těšit na podporu ultraširokoúhlého formátu 21:9. Velkorysá má být také podpora ovladačů a možnost přemapovat ovládání na klávesnici a myši. Kromě jiných gamepadů hra může využít rovněž DualShock 4 i DualSense přímo od Sony.

Společně s verzí na PC zákazníci obdrží také speciální skiny. Další podrobnosti slibují vývojáři zveřejnit v dalších měsících, než hra 14. ledna vyjde. Už v tuto chvíli je možné ji předobjednat na Steamu i Epic Games Storu za 50 eur, respektive 1319 korun.

Konkrétně popisek na Steamu slibuje, že ohromující grafika byla na PC ještě vylepšena. Láká na stíny s vyšším rozlišením nebo vylepšené odrazy. Díky podpoře ultraširokoúhlého formátu 21:9 má zase přinášet God of War zážitek ve filmové kvalitě, který údajně ještě víc rozšiřuje původní úchvatné filmové ztvárnění.

Nahlásit chybu v článku

18

Napsat komentář

Další články
Nahoru