Sons of the Forest hlásí zpoždění

Po dalším odkladu vyjde survival horor až příští rok. Autoři lákají na absolutní svobodu

Zdroj: Endnight Games
1. 9. 2022
Název hry: Sons of the Forest Vývojář: Datum vydání: 23. 2. 2023 Platformy: Žánr: ,

Hra Sons of the Forest měla dorazit na trh už v říjnu, ale nestane se tak. Vývojáři ze studia Endnight Games oznámili, že kvůli rozsahu titulu bylo obtížné určit přesné datum vydání, a proto nyní hru musí ještě jednou odložit. Čas navíc autorům umožní vyladit vše podle představ týmu. Nový termín zní: 23. února. Hra se bude prodávat za 30 dolarů.

Jde o pokračování titulu The Forest, který vyšel v plné verzi v roce 2018 po čtyřech letech v early accessu. Nová hra nebyla odložena poprvé. Původně měla vyjít už letos v květnu. Malou náplastí za delší čekání může být jen nový krátký sestřih záběrů z hraní.

V druhém dílu budeme pátrat po pohřešované osobě na odlehlém ostrově, ale ocitneme se mezi kanibaly. Máme vytvářet předměty, stavět a hlavně se snažit přežít, ať už sami anebo s pomocí přátel v multiplayeru. Samotní autoři hru nazývají open world survival hororovou simulací, kde máme zažít absolutní svobodu. Sami hráči prý rozhodují, co dělat, kam jít a jak nejlépe přežít. Nikdo vám nemá nic diktovat, nebo vám zadávat úkoly. Jste svým vlastním pánem.

Na druhé straně prý nebudeme nikdy a nikde v bezpečí. Po krku nám půjdou nepřátele, z nichž někteří vypadají jako lidé a jiní zase jako nic, co jsme dosud spatřili, tvrdí autoři. Na svou obranu budeme mít zbraně na blízko i na dálku. Vývojáři lákají také na střídání ročních období, které ovlivní nejen podobu krajiny, četnost nejrůznějších zdrojů, ale i to, jaké nebezpečí na vás ve zdejším světě číhá.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru