Sons of the Forest, Sons of the Forest brzy opustí early access

Sons of the Forest brzy opustí early access

Plná verze vyjde v únoru. Už nedokončená hra má na Steamu výborná hodnocení

Zdroj: Endnight Games
30. 11. 2023
Název: Sons of the Forest Vývojář: Platformy: Žánr: , Datum vydání: 22. 2. 2024

Vývojáři ze studia Endnight Games oznámili, že jejich titul Sons of the Forest brzy opustí program předběžného přístupu. Verze 1.0 vyjde 22. února příštího roku. Hra tak stráví v early accessu skoro přesně rok. Hráči se dočkají rozšíření příběhu, nových funkcí a dalších vylepšení. K dabingu se připojí hollywoodský herec Shawn Ashmore, kterého můžete znát ze série X-Men. Ve hře propůjčí hlas Timmymu. Už dnes má přitom dorazit nejnovější patch a po něm se autoři začnou soustředit na velký obsah pro plnou verzi. Tým poděkoval všem fanouškům za podporu.

Vývoj vydáním verze 1.0 rozhodně neskončí. Studio už teď naznačuje, že má další plány. Pokud si kladete otázku, zda to stojí za zkoušku, mohly by vám napovědět ohlasy ostatních hráčů. Celkem na Steamu doporučuje Sons of the Forest 85 procent hráčů. Kvalita jde ale zjevně nahoru, protože za posledních 30 dní titul chválí už 96 procent hráčů. Hra má na Steamu skoro 150 tisíc recenzí, takže to už o něčem rozhodně svědčí.

Sons of the Forest se na Steamu prodává za 29 eur. V budoucnu by po vydání plné verze mohl titul dorazit snad také na konzole. The Forest je od roku 2018 k dispozici vedle PC i na PS4.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru