SnowRunner, Focus Entertainment, SnowRunner rozšiřují další dva vozy automobilky Tatra

SnowRunner rozšiřují další dva vozy automobilky Tatra

Modely Phoenix a Force T815-7 už mají oficiální verzi, která se právě testuje. Poslouží i mody

Zdroj: CodexGT540m
7. 8. 2021
Název: SnowRunner Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 28. 4. 2020

Když do hry SnowRunner oficiálně dorazily první dva vozy značky Tatra, psali jsme, že modely 813 a 805 to nekončí a dojít má také na další domácí stroje. Už tehdy to slíbili přímo vývojáři ze studia Saber Interactive s tím, že se v rámci takzvaného Year 2 Passu můžeme těšit na další rozšíření virtuální garáže.

V rámci páté sezóny do hry v létě přibudou nové funkce jako crossplay, nové mapy a také dva nákladní vozy Tatra. Jde o modely Phoenix a Force T815-7. Hráči už je přitom mohou zkoušet na public test serveru. Tentokrát se přitom jedná o moderní stroje. Tatra 815-7 se vyrábí od roku 2008, Phoenix pak od roku 2011.

Nezapomínejte na modifikace

Opět se přitom sluší připomenout, že další vozy pro SnowRunner tvoří šikovní fanoušci z řad komunity. A mezi nimi se už dříve objevila i Tatra Phoenix, kterou z Farming Simulatoru od Giants Software předělal uživatel s přezdívkou Rng3r. Další zajímavé vozy pak dělá zidonCZ, v jehož portfoliu najdete i vozy Tatra 815 a Tatra 813.

Mimochodem původní samotný TATRA Dual Pack stojí na Steamu 6 eur. Na PlayStation Storu za balíček vozů Tatra zaplatíte 159 korun a na Microsoft Storu se prodává přibližně za 150 korun. Z jeho názvu je zřejmé, že bez Year 2 Passu za nová auta bude opět třeba zaplatit.

Není pochyb o tom, že až do SnowRunnera dorazí oba vozy už se vší parádou, bude o tom opět informovat i jejich výrobce, tedy samotná kopřivnická automobilka, na svém Facebooku jako posledně.

Pokud nemáte možnost či chuť pustit se do testování osobně, obě nové oficiální tatrovky pěkně demonstruje třeba toto video.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru