Sniper Ghost Warrior: Contracts 2, CI Games, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde na podzim

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde na podzim

Novinka stihne ještě současné konzole. Koncept hry by se měl podobat předešlému dílu

Zdroj: CI Games
23. 6. 2020
Název: Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 4. 6. 2021

Když letos v březnu oznamovali polští CI Games pokračování série Sniper Ghost Warrior, tak jej popisovali jako kompaktnější a méně nákladné v porovnání s dílem minulým. Z toho mohli hráči automaticky vyvozovat, že by vývoj nemusel trvat příliš dlouho. A čerstvě oznámené datum vydání dalo těmto předpokladům zapravdu.

Jak můžete vidět výše, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde ještě letos na podzim, a to na PC, Xbox One a na PlayStation 4, o portu pro nové konzole prozatím nepadlo ani slovo. Na druhou stranu ale bohužel bližší datum vydání vývojáři neupřesňují a spokojit se fanoušci stealthových akcí musí jen s tímto okénkem. V otázce náplně hry zatím rovněž ještě trochu tápeme. Ovšem vzhledem k tomu, že si vývojáři pochvalovali přijetí formy posledního dílu, u pokračování se i na základě dosavadních náznaků dá očekávat podobný koncept. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 by tedy opět mohl přinést několik otevřených misí, z nichž každá nabídne dostatek prostoru i sérii dílčích úkolů.

Další detaily slibují vývojáři přinášet v následujících měsících, během kterých se máme dočkat i odhalení něčeho velmi atraktivního, což už při odhalení hry sliboval prezident CI Games Marek Tymiński: „V přípravě je i velká novinka, která by měla vybízet k nákupu jak fanoušky série, tak i nové hráče. Ve srovnání s minulým dílem také představíme mnoho dalších vylepšení.“ Bez povšimnutí nemůže zůstat ani předchozí informace, že byl na vývoj vyčleněn menší rozpočet, opatrně proto můžeme mluvit například o možném epizodickém zpracování ve stylu Hitmana nebo jednoduše o skromnější náplni misí v porovnání s loňskou hrou.

Jasné však z předchozích vyjádření Marka Tymińského je, že se přesuneme z oblasti Sibiře, kde se odehrával první díl a nabídl nečekaně rozmanité prostředí. Kam přesně se podíváme v pokračování, vývojáři zatím neřekli, výbava snipera na obrázku ale naznačuje, že bychom se měli pohybovat v teplejší oblasti a možná i bez většiny futuristického vybavení. Jak je totiž dobře patrné, protagonista hry nemá náhlavní soupravu, známou z artworků předchozího dílu, ani tak to ale nemusí kvůli absenci jakýchkoliv konkrétních informací nic podstatného znamenat a nezbývá, než čekat na detaily.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru