Workers & Resources: Soviet Republic, 3Division, Slovenský tycoon přidává lanovky i lodě a chystá letadla

Slovenský tycoon přidává lanovky i lodě a chystá letadla

Budovatelská strategie Workers & Resources: Soviet Republic se těší fantastickému přijetí

14. 2. 2020
Název: Workers & Resources: Soviet Republic Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Socialistická budovatelská strategie Workers & Resources: Soviet Republic dostupná v programu předběžného přístupu na Steamu se nám opět rozrůstá. Populární slovenský tycoon se těší velmi pozitivnímu přijetí u hráčů a nyní nezávislé studio 3Division přidává další atraktivní funkce, které stojí za pozornost. V imaginární východoevropské zemi můžete začít stavět lanovky, a to jak pro osobní, ale i nákladní přepravu. Umožní vám tak například vybudovat důl na dříve nedostupném místě mapy.

Další novinkou jsou vysokozdvižné vozíky, které vám dovolí propojit a zásobovat větší průmyslové komplexy. Optimalizovat silniční síť zase můžete za pomoci už dříve slibovaných jednosměrek. K dispozici jsou také nové terminály a vlaky, vagony i kabiny lanovek můžete vyrábět v nových továrnách z vlastních zdrojů. Pro vlastní potřeby i na export.

Aby se do hry lépe naskakoval nováčkům, přidali autoři rovněž tutoriály, s jejichž pomocí si lze osvojit úplné základy i pokročilé mechanismy. Všechny novinky jako obvykle demonstruje pěkné video, díky němuž si můžete o obsahu updatu udělat ještě lepší představu.

Současná aktualizace přináší i lodě, ale nejde ještě o jejich plnou implementaci. Lodní doprava se v budoucnu rozroste o další plavidla i přístavy. Základy ale fungují, bude se nicméně doplňovat obsah v tomto směru. Takzvaný Content Update #3 však samozřejmě není završením úsilí košického týmu 3Division. V plánu jsou další slibné novinky.

Na mnoha atraktivních funkcích už se přitom pracuje. Ve hře se v budoucnu objeví například jaderné elektrárny, letiště, letadla i helikoptéry nebo roční období. A vedle nich samozřejmě také spousta dalších drobných vylepšení. Zmíněná letiště působí už nyní hodně slibně. Nepůjde totiž o předem definované objekty jako v některých jiných hrách, ale svůj vzdušný přístav si budeme moci navrhnout sami. K dispozici už jsou první obrázky demonstrující budoucí leteckou přepravu. Podívat se můžete i na to, jak zatím vypadá rozpracované zimní období.

Budovatelská strategie Workers & Resources: Soviet Republic je na Steamu a prodává se za 22 eur. Těší se skvělým hodnocením od hráčů – 93 procent recenzí z posledních 30 dní je kladných. K dispozici je pouze pro Windows.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru