Workers & Resources: Soviet Republic, 3Division, Hooded Horse, Slovenská strategie Soviet Republic láká na tunely metra

Slovenská strategie Soviet Republic láká na tunely metra

Z Kosmonautů až na Fučíkovu. Nebo z Dukelské až na Sokolovskou. Je to jen na vás

Zdroj: 3Division
1. 12. 2022
Název: Workers & Resources: Soviet Republic Vývojář: Vydavatel: , Platformy: Žánr: Datum vydání: 20. 6. 2024

Slovenská budovatelská strategie Workers & Resources: Soviet Republic se vrací s dalším zajímavým updatem. A tentokrát to bude něco šotouše. Už tak obsáhlý titul se rozšiřuje o metro. Svou síť můžete budovat pod zemí i nad zemí. Rozšířila se také podpora tramvají, které dostaly nové zastávky i vozovny. Další z novinek je ještě realističtější režim, v němž je třeba všechny zakoupené věci převézt ze státních hranic s pomoci náklaďáků, vlaků, lodí nebo letadel. A také tu není možné něco postavit jen tak instantně. Svou zemi rovněž můžete nově tvarovat, co se hranic týče a nemusí mít jen hranatou podobu.

Pojďme se podívat na některá vylepšení jedenáctého velkého updatu blíže. 3Division už novinky do hry implementovali. Metro a tramvajová doprava mohou hrát mnohem důležitější roli. Třeba tramvaje dostaly nové zastávky, jednu větší a jednu menší, a podle skutečnosti už se mají chovat také jejich pantografy. Stavět podzemní stanice metra, tunely a celou síť bude ale nepochybně pro mnohé hráče další splněný sen. Samozřejmostí už v případě Workers & Resources: Soviet Republic je, že všechny tyhle rekvizity fiktivního socialistického státu vypadají v podání vývojářů jako to, co dobře známe z našich luhů a hájů.

Realistický režim přidá další vrstvu obtížnosti pro hráče, kteří chtějí ještě větší výzvu a přesnější simulaci. Zboží a vozidla už nelze objednávat přímo a není ani možné dokončit stavbu jen s pomocí peněz. Vše tak musíte ještě lépe plánovat, jelikož zakoupené zboží je třeba dostat z celnice na hranicích. Nic se vám neobjeví jen tak tam, kde to právě potřebujete. Samozřejmě jde o volitelný režim určený primárně pro veterány, kteří jsou už se hrou dobře obeznámeni. Realistické hranice, jak už bylo řečeno, umožňují tvarovat okraje vaší vlasti, aby nevypadala na mapě jako čtverec. Cílem samozřejmě je, aby svět působil opět o něco uvěřitelnějším dojmem.

Strategie Workers & Resources: Soviet Republic vstoupila do early accessu na Steamu už v březnu 2019 a stále se neuvěřitelně rozvíjí a rozšiřuje. Kladně ji zde hodnotí úctyhodných 92 procent hráčů. Titul se prodává za sympatických 30 eur.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru