Slíbené DLC pro Knights of the Old Republic na Switch nedorazí

DLC pro Knights of the Old Republic na Switch nedorazí

Obnovený obsah nakonec hráči nedostanou. Mohou požádat o kompenzaci v podobě jiné hry

Zdroj: Obsidian Entertainment
5. 6. 2023

Minulý týden jsme se věnovali problematickému remaku Star Wars: Knights of the Old Republic, na kterém původně pracovalo studio Aspyr, ale teď by měl primárně vznikat v Saber Interactive. Tím však problémy Aspyru a KotOR nekončí. Texaský tým oznámil, že ruší výmluvně nazvané DLC Restored Content pro switchovou verzi Knights of the Old Republic II: The Sith Lords.

Autoři poděkovali fanouškům za jejich podporu a jedním dechem dodali, že pro ně mají připravenou náhradu. Ten, kdo si hru koupil před tímto oznámením, má má nárok na jednu hru zdarma. Vybírat lze z dalších Star Wars titulů pro Switch, viz níže. O klíč je možné požádat na stránce podpory.

Zmíněné DLC v podstatě představuje jakousi neoficiální definitivní verzi hry s využitím modů a obsahu, který pomohli vytvořit nebo obnovit fanoušci. Někteří z hráčů obvinili Aspyr, že pro tento projekt neudělal dost, případně se objevily názory, že měla firma nabídnout automaticky vrácení peněz namísto klíče na jinou hru. Za Aspyr se ale postavili někteří z původních autorů modu pro PC s tím, že vývojáři měli udělat vše pro to, aby se projekt povedlo realizovat. Technicky to ale zřejmě nebylo možné.

Náhradní tituly, o než lze požádat

Star Wars: Knights of the Old Republic (Switch)
Star Wars: The Force Unleashed (Switch)
Star Wars: Republic Commando (Switch)
Star Wars: Episode I Racer (Switch)
Star Wars: Jedi Knight Academy (Switch)
Star Wars: Jedi Knight II Jedi Outcast (Switch)

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru