Skull and Bones, Ubisoft, Skull and Bones se znovu odkládá

Skull and Bones se znovu odkládá

Jako prokletý pirátský koráb, který ne a ne doplout do přístavu. Teď autoři slibují březen

Zdroj: Ubisoft
28. 9. 2022
Název: Skull and Bones Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 16. 2. 2024

Společnost Ubisoft znovu odložila vydání hry Skull and Bones. Namísto letos v listopadu má vyjít až 9. března příštího roku. Autoři podle ní tvrdě pracují na ladění a balancování titulu, který je jinak údajně hotový, a nemohou se dočkat, až se všichni vydají do jeho nebezpečných vod. Aby prý tým zajistil ten nejlepší možný zážitek, musí však dostat ještě trochu času navíc.

Vydavatel má ale přeci jen jednu dobrou zprávu. Pro nedočkavce bude mít už brzy informace o otevřené betě. Až dosud se hra poměrně intenzivně testovala v uzavřených kolech a je pravděpodobné, že právě zpětná vazba přiměla autory k dalšímu odkladu.

Hra od studia Ubisoft Singapore je ve vývoji skoro 10 let. Pracovat se na ní začalo už v roce 2013 po vydání Assassin’s Creed IV: Black Flag. Odtud samozřejmě pramení nápad na titul věnovaný výhradně námořním bitvám. Oznámena byla na E3 v roce 2017 a vyjít měla hned další rok. Na E3 v roce 2018 jsme si ji vyzkoušeli i my (viz dojmy níže), ale od té doby byla opakovaně odkládána a zjevně prošla i řadou změn. Více podrobností o hře a jejím spletitém vývoji najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru