Gran Turismo 7, Sony Interactive Entertainment, Škoda se objeví ve hře Gran Turismo

Škoda se objeví ve hře Gran Turismo

Automobilka láká na představení elektrického jednomístného konceptu Vision Gran Turismo

Zdroj: ilustrační/Škoda Motorsport
18. 4. 2024
Název: Gran Turismo 7 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 4. 3. 2022

Zdá se, že se schyluje k něčemu velkému. Na oficiálně stránce Škoda Motorsport na Facebooku se objevil příspěvek, který láká hráče, že se mají na něco těšit. “Konečně budete mít možnost řídit vůz Škoda v sérii Gran Turismo! Sledujte naši světovou premiéru 24. dubna a dozvíte se více,” slibuje jinak stručný příspěvek s fotkou, na které je vidět zezadu uhánějící auto.

Podobný příspěvek se objevil také na Instagramu. Tady najdete i řadu hashtagů, které kromě jiného zmiňují #SkodaVisionGranTurismo, #SkodaVisionGT, #VisionGT, #VisionGranTurismo, #GranTurismo7 #GT7,#electriccar či #racingcar. Zdá se tedy, že nás čeká nějaký elektrický koncept určený pro GT7.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Škoda Motorsport (@skodamotorsport)

Update: Na Twitteru Škody Auto se objevily další podrobnosti. Automobilka slibuje koncept vozu Vision Gran Turismo představit 24. dubna v 18 hodin našeho času. Článek na webu pak zcela otevřeně říká, že Škoda Vision Gran Turismo je čistě elektrické jednomístné vozidlo výhradně navrženo pro Gran Turismo 7.

Premiéra bude vysílána živě z PLAYzone Areny v Praze v češtině i angličtině a sledovat ji bude možné na YouTube i na Twitchi. “Představovaná Škoda Vision Gran Turismo je pozoruhodnou studií jednomístného čistě elektrického sportovního vozu pro hru Gran Turismo 7 pro konzole PlayStation. Škoda Auto tímto krokem posiluje svou přítomnost ve světě virtuálních závodů,” píše automobilka.

Jednomístný vůz s pohonem všech kol podle ní spojuje esenci kultovního vozu Škoda 1100 OHC Spider z roku 1957 s prvky moderního designového jazyka Škoda Modern Solid. První obrázek má odhalovat nápadná zadní světla inspirovaná výrazným štíhlým světelným podpisem.

Update 2: Škoda zveřejnila první teaser video, kde už je nový vůz lépe vidět.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru