Sherlock Holmes The Awakened (remake), Frogwares, Sherlock Holmes The Awakened láká na 15 hodin zábavy

Sherlock Holmes The Awakened láká na 15 hodin zábavy

Hra bude mnohem temnější než Chapter One a nabídne několik částečně otevřených lokací

Zdroj: Frogwares
23. 11. 2022
Název: Sherlock Holmes The Awakened (remake) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 11. 4. 2023

Vývojáři z ukrajinského studia Frogwares se pochlubili při příležitosti Golden Joystick Awards novou upoutávkou na vylepšenou adventuru Sherlock Holmes The Awakened. Autoři znovu důkladně představují celou hru, ale hlavně ukazují víc gameplay záběrů nad rámec klasických cut scén. I vzhledem k lovecraftovské tematice je už na pohled titul mnohem temnější, i když nezapře, že technologicky přímo vychází z prequelu Sherlock Holmes Chapter One, jak už tým dříve otevřeně řekl.

Nebude proto chybět nic z klasických atributů a dovedností této adventurní série, ale vše bude zabalené do patřičně hororového kabátku. Frogwares nás lákají na prozkoumávání několika semi-open world lokací, z nichž každá nabízí různé záhady. Sluší se připomenout, že Chapter One naopak vsadil vůbec poprvé v historii Sherlocka na jednu velkou otevřenou mapu prosluněného středomořského ostrova. Což bylo něco, co si studio vyzkoušelo už u jiné lovecraftovské detektivky The Sinking City.

Když se Sherlock dostane do blízkosti nadpřirozených jevů a bude vystaven jejich působení, může propadnout šílenství, jak se na tituly s mýtem Cthulhu sluší. Frogwares ujišťují v nové upoutávce, že jsou v poslední fázi vývoje a slibují, že The Awakened zabaví fanoušky přibližně na 15 hodin. Stále přitom platí, že by tahle staronová adventura měla dorazit na PC i konzole už v únoru, nebo březnu 2023.

Další notoricky známé informace o prvním společném případu s Watsonem asi nemá smysl znovu opakovat. Věnovali jsme se mu opakovaně. Pokud byste snad o hře slyšeli poprvé, více podrobností o tomto zajímavém titulu najdete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru