Shadow Warrior 3, Devolver Digital, Shadow Warrior 3 se odkládá na příští rok

Shadow Warrior 3 se odkládá na příští rok

Jeho autoři jako omluvu posílají fanouškům nové video. Mají tři další hry v přípravě

Zdroj: Flying Wild Hog
27. 10. 2021
Název: Shadow Warrior 3 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 1. 3. 2022

Vývojáři ze studia Flying Wild Hog oznámili, že jejich připravovaná akce Shadow Warrior 3 nevyjde letos, ale až příští rok. Potřebují jednoduše víc času na to, aby vše vychytali. Aby alespoň trochu polský tým zmírnil zklamání fanoušků, doprovodil oznámení novým přibližně minutovým trailerem.

Hra míří na PC, Xbox i PlayStation a vzhledem k tomu, že stále neměla stanovené přesné datum vydání, asi není odklad ve skutečnosti velkým překvapením. Sluší se doplnit, že varšavský tým Flying Wild Hog hru oznámil loni v červenci. V listopadu 2020 pak polské vývojáře koupila společnost Embracer Group prostřednictvím firmy Koch Media.

Tři další hry ve vývoji

Flying Wild Hog přitom nepracují jen na akci Shadow Warrior 3. Letos měli dokončit také strašidelný western Evil West, jehož vydavatelem je společnost Focus Entertainment. Ani o něm jsme ale od akce The Game Awards 2020, kde byl představen, nic neslyšeli. A tím výčet připravovaných projektů stále nekončí.

Ve spolupráci s Leonardem Menchiarim (The Eternal Castle) chystají v rámci týmu, který sídlí ve městě Řešov, výpravu do feudálního Japonska pod názvem Trek to Yomi. I tento titul vydává společnost Devolver Digital jako Shadow Warriora 3 a vyjít má příští rok. A konečně poslední rozpracovanou hrou od Flying Wild Hog jsou Space Punks. Vznikají v Krakově, jejich vydavatelem je Jagex a plná verze má dorazit napřesrok.

Není divu, že autoři nestíhají. Snad si neukousli příliš velké sousto. Více podrobností o akci Shadow Warrior 3 najdete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru