Elden Ring, Bandai Namco Entertainment, Shadow of the Erdtree přináší příběhový trailer

Shadow of the Erdtree přináší příběhový trailer

Do vydání očekávaného rozšíření pro Elden Ring zbývá už jenom pouhý měsíc

Zdroj: Bandai Namco
21. 5. 2024
Název: Elden Ring Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 25. 2. 2022

Na úterní podvečer si vývojáři z FromSoftware připravili příběhový trailer rozšíření Shadow of the Erdtree pro oceňovanou akci Elden Ring. Nešlo o náhodu – jednak o uvedení videa byli fanoušci informováni předem a jednak je to dnes přesně měsíc, který nás dělí od vydání datadisku. Ano, už 21. června budete mít pádný důvod, proč hru znovu zapnout a díky čerstvě vydanému traileru už také můžete mít představu, na co se kromě boje chystat.

Video se zaměřuje na Miquellu, zlatá vlákna, ale i hrozivé výjevy, mezi které patří nejen brána z lidských těl, ale také zničující válka plná ohně a plamenů, za nimiž stojí Messmer. Na záběrech se mihne několik bossů, které jsme mohli vidět v dřívějších videích, ale než si je stačíte všechny pořádně prohlédnout, kamera už sleduje Erdtree. Vypravěčka ale naznačuje, že Miquella i kvůli sporu s Messmerem rozhodl všechno opustit, včetně svého osudu.

Ve světě po něm ale patrně zůstaly zlaté značky, možná jde o novou verzi Site of Grace, které nicméně slouží i k uctívání Miquelly a jeho následování. V záběru je několik postav, jejichž identita nebyla alespoň prozatím odhalena, může jít nicméně o postavy, které potkáme během datadisku. Podle svých slov se rozhodli Miquellu následovat a ptají se hráčů, zda jsou připraveni vyrazit na cestu s nimi.

Nepochybujeme, že fanoušci v nadcházejících hodinách rozpitvají video na prvočinitel a odhalí i to, co možná vývojáři chtěli nechat ukryté. My ostatní si ale zřejmě počkáme na 21. června, kdy datadisk za cenu 40 eur vychází na všech cílových platformách.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru