Servery Dark Souls 3 jsou po sedmi měsících opět online

Servery Dark Souls 3 jsou po sedmi měsících opět online

FromSoftware dokončilo šetření bezpečnostní chyby, servery ostatních her mají následovat

Zdroj: FromSoftware
25. 8. 2022

Společnost FromSoftware v lednu letošního roku dočasně vypnula PC servery her ze série Dark Souls kvůli bezpečnostní chybě, kterou bylo potřeba prošetřit. Dnešním dnem se po sedmi měsících, kdy byly online funkce her omezeny, vrací do provozu servery Dark Souls 3. Ostatní hry by měly následovat brzy.

S touto dobrou zprávou pro všechny milovníky soulsovek od FromSoftware se vývojáři pochlubili na Twitteru i v rámci průběžných novinek na Steamu, přičemž rovnou dodávají, že pracují i na obnově serveru zbývajících her. Konkrétně tedy Dark Souls: Prepare to Die Edition, Dark Souls: Remastered a Dark Souls 2. Zároveň se samozřejmě omluvili za dlouhé čekání a poděkovali hráčům za trpělivost, kterou s uvedením serverů pro PC verze zatím Dark Souls měli.

Hráčů na konzolích se tato situace nijak nedotkla, jelikož nalezená chyba představovala problém pouze pro PC verze a hráče. Stručně řečeno se jednalo o cosi podobného Trojskému koni, což ohrožovalo všechny hráče, kteří využívali online režimu. Slabinu naštěstí podle všeho nestihl nikdo využít, naopak na ni tehdy upozornil jeden ze streamerů a 23. ledna došlo k vypnutí. FromSoftware neupřesnil, kdy přesně se hráči dočkají znovuspuštění serverů pro zbývající hry, o svém postupu budou však informovat.

 

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru