Série Kingdom Hearts se v červnu objeví na Steamu

Série Kingdom Hearts se v červnu objeví na Steamu

Po vydání na Epic Games Storu čekali hráči tři roky. Trojic her bude k dispozici sólo i v balíčku

Zdroj: Square Enix
22. 5. 2024

Kingdom Hearts přichází na Steam! Takhle jednoduše oznámili zástupci společnosti Square Enix zprávu, na kterou nepochybně čekala řada fanoušků. Ačkoliv jsou hry této série dostupné na PC prostřednictvím Epic Games Storu už od roku 2021, verze pro Steam byla komunitou nervózně očekávána. Po včerejším oznámení víme, že se čekání naplní 13. června letošního roku, když budou k dispozici tři hry a jejich přídavky. Pokud nejste obeznámeni s tím, jak Square Enix jednotlivé díly pojmenovává, možná budete považovat označení za trochu bizarní, ale čísla skutečně odpovídají a chronologie je z pojmenování jasná.

Abychom byli konkrétní, ve zmíněné datum se na Steamu objeví Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX, dále Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue a nakonec i nejnovější Kingdom Hearts III + DLC Re Mind. Pokud by vás zajímaly ještě hlubší detaily, vývojáři na Steamu podrobně rozepsali obsah všech tří titulů, který do sebe většinou zahrnuje další přídavky a vylepšení, kterých se hry dočkaly. Nejméně jich je u Kingdom Hearts III z roku 2019, ke kterému ale pro změnu dostanete speciální Keyblade pojmenovaný „Dead of Night“ vyvedený v modři Steamu.

Společně s oznámením data vydání pak Square Enix vypustil také trailer, na jehož pozadí podle očekávání sice hraje skladba Simple and Clean, známá patrně ze všech dílů série, jde však o novou nahrávku, pod kterou se opět podepsala japonská zpěvačka Utada Hikaru. Mnohem důležitější je ale bezmála 5minutový trailer proto, že podrobně ukazuje veškerý obsah ze zmiňovaných her a prostřednictvím titulku dává i těm, kdo nejsou s Kingdom Hearts tak dobře obeznámení, jasně najevo, odkud konkrétní pasáže pochází.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru