Twisted Metal (seriál), Seriál Twisted Metal by mohl dorazit už letos

Seriál Twisted Metal by mohl dorazit už letos

Nad rámec The Last of Us a Gran Turismo to naznačuje šéf PlayStation Productions

Zdroj: Sony
Název: Twisted Metal (seriál) Datum vydání: 27. 7. 2023

O seriálu Twisted Metal podle oblíbené stejnojmenné série jsme psali opakovaně, ale většinou se nám dostávalo jen poskrovnu informací. Tentokrát to není o mnoho lepší, ale zato jde o slova šéfa PlayStation Productions Asada Qizilbashe, který naznačil, že by se seriál mohl dočkat uvedení v průběhu letošního roku. Zatím však nechce stanovovat žádné datum, podle něj ale všichni usilovně pracují na postprodukci.

Sony má momentálně hned několik filmových a seriálových želízek v ohni podle svých značek. Pomineme-li loňský film Uncharted nebo právě vysílané a velice úspěšné seriálové The Last of Us, letos v srpnu do kina zamíří i film Gran Turismo. Právě tomu a také The Last of Us se Qizilbash věnoval v krátkém videu, které zveřejnil na svém Twitteru. V něm zachytil svou cestu výtahem a motivy jejich herních předloh s komentářem, že tohle PlayStation Productions letos čeká. K tomu ovšem dodal i emote klauna a ohně, což si fanoušci velice rychle spojili právě s Twisted Metal a neváhali se se svým nadšením svěřit do komentářů.

Jedna taková reakce zahrnovala přímo GIF se Sweet Toothem a otázku, zda letos dojde právě i na Twisted Metal, na což se Qizilbash nezdráhal odpovědět. „Jsem rád, že se těšíte. Vydání zatím nebylo stanoveno, ale tým na tom bude letos usilovně pracovat, to vám mohu slíbit,“ napsal a svou odpověď rovněž podpořil emoty. Vzhledem k tomu, že natáčení bylo dokončeno loni a postprodukce tím pádem už nějaký čas probíhá, není letošní uvedení nereálné, ale jak vidno, zatím jsou ohledně toho v PlayStation Productions opatrní.

Ze seriálu jsme zatím nic neviděli, ale na konci loňského února přišel magazín Deadline s informacemi alespoň o místě uvedení a hlavním obsazení. Obsazení vévodí Anthony Mackie jako John Doe a Will Arnett jako Sweet Tooth, dále se objeví i Samoa Joe, Stephanie Beatriz a Neve Campbell. Seriál by pak měl být dostupný na streamovací službě Peacock, což v našem případě bude už za dva týdny součástí služby SkyShowtime. Na další informace však musíme i nadále čekat a stejně tak na další hru, o kterou fanoušci hojně prosí.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru