The Last of Us (seriál), Seriál The Last of Us už našel i svou Dinu

Seriál The Last of Us už našel i svou Dinu

Obsazení druhé sezóny se nadále rozrůstá. Elliinu parťačku a lásku si zahraje Isabela Merced

Zdroj: Sony
12. 1. 2024
Název: The Last of Us (seriál) Datum vydání: 16. 1. 2023

Začátek natáčení pokračování seriálového The Last of Us se pomalu blíží a tvůrci nás postupně zásobují oznámeními ohledně nového hereckého obsazení. Před pár dny oficiálně potvrdili, že si postavu Abby zahraje spekulovaná Kaitlyn Dever, krátce na to přišlo i obsazení Jesseho, jehož se ujme herec Young Mazino. Netrvalo to dlouho a máme zde další jméno a další významnou postavu, která dostane ve druhé sezóně prostor. Tou je Elliina přítelkyně Dina, již ztvární herečka Isabela Merced, dříve známá pod jménem Isabela Moner.

„Dina je vřelá, brilantní, divoká, zábavná, mravná, nebezpečná a na první pohled sympatická. Můžete donekonečna hledat herečku, která bez námahy ztělesňuje všechny tyto věci, nebo můžete okamžitě vyhledat Isabelu Merced. Nemůžeme být pyšnější, že se připojila k naší rodině,“ uvedli tvůrci seriálu Craig Mazin a Neil Druckmann podobně jako u předchozích oznámeních. S Dinou se seznámíme v The Last of Us Part II v Jacksonu, kde se s Ellie nakonec stanou něčím víc než jen pouhými kamarádkami. Po jisté události (hráči nepochybně vědí) pak spolu komunitu opouštějí a Dina doprovází Ellie v cestě za pomstou. Ve hře postavu svým pohybem a hlasem ztvárnila Shannon Woodward, podobu jí propůjčila Cascina Caradonna. V režimu No Return, který už za pár dní dorazí v rámci remasteru Part II, je Dina i jednou z hratelných postav.

Isabela Merced je dvaadvacetiletá herečka s peruánskými kořeny, která se kromě herectví věnuje i zpěvu, skládání, dabingu, tanci a hře na ukulele. Už jako malá na sebe upozornila v muzikálu Evita na Broadwayi, později i vlastními písněmi. Co se týče filmů, českému divákovi bude známá především jako Izabella v Transformers: Poslední rytíř, Isabel Reyes v Sicario 2: Soldado nebo Lizzy v Najednou jsme rodina. Letos se objeví jako Anya Corazon v Madame Web, ale také v novém Vetřelci s pracovním názvem Alien: Romulus. Příští rok se představí jako Hawkgirl ve filmu Superman: Legacy.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru