Sonic Prime (seriál), Seriál Sonic Prime bude mít premiéru v prosinci

Seriál Sonic Prime bude mít premiéru v prosinci

Podívejte se na nový trailer. Zápletka nápadně připomíná poslední díl Ratcheta & Clanka

Zdroj: Netflix
28. 10. 2022
Název: Sonic Prime (seriál) Datum vydání: 15. 12. 2022

Nová hra Sonic Frontiers od Segy a Sonic Teamu dorazí na trh už 8. listopadu. Nebude to ale poslední příspěvek do této značky do konce roku. Fanoušky může potěšit také informace, že ještě letos bude mít premiéru i nový animovaný seriál Sonic Prime. Na Netflix exkluzivně dorazí 15. prosince, informoval jako první magazín IGN.

S jistotou už víme, že se v seriálu kromě Sonica a Dr. Eggmana objeví třeba Knuckles, Tails, Amy Rose, Shadow nebo Rouge.

Samotná streamovací platforma seriálového Sonica popisuje jako akční dobrodružství, v němž hrozí kolaps celého vesmíru a modrý ježek musí prozkoumat cizí roztříštěné světy a pokusit se vše napravit ve snaze zachránit staré i nové přátele. IGN také při této příležitosti zveřejnilo také nové plakáty k Sonic Prime. S jistotou už víme, že se v seriálu kromě Sonica a Dr. Eggmana objeví třeba Knuckles, Tails, Amy Rose, Shadow nebo Rouge.

Ani tady ale novinky nekončí, protože Netflix před pár hodinami uveřejnil ještě čerstvý přibližně minutový teaser. Z něj si můžete udělat opět o něco lepší představu, co asi od novinky čekat. Nevím, jak vám, ale mně minimálně premisa nastíněná v upoutávce hodně připomíná hru Ratchet & Clank: Rift Apart od Insomniac Games z loňského roku.

Stojí za připomenutí, že pořad bude mít 24 epizod a je určen v první řadě dětem od 6 do 11 let. Tomu určitě uzpůsobte očekávání. Stojí za ním vancouverské studio WildBrain. Jeho scénář napsal Justin Peniston. Oznámen byl už v prosinci 2020 a pak znovu formálně v únoru 2021. Jedná se už o druhý CGI seriál se Sonicem po Sonic Boom z roku 2015.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru