Sekiro: Shadows Die Twice, Activision, Sekiro obohatí nový mód pro přímý souboj s bossy

Sekiro obohatí nový mód pro přímý souboj s bossy

Bezplatný update dorazí rok a půl po vydání hry. Poděkovat za něj můžeme uvedení Stadii

Zdroj: FromSoftware
30. 7. 2020
Název: Sekiro: Shadows Die Twice Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: , Datum vydání: 22. 3. 2019

Také vás při vzpomínce na Sekiro: Shadows Die Twice od FromSoftware zaplavuje pocit radosti a štěstí ze skvěle odvedené práce? A přemýšleli jste nad tím, že byste tuhle příjemnou torturu podstoupili znovu? Už na podzim k tomu budete mít příležitost díky rozšíření, které dorazí více než rok a půl po vydání, přesněji 29. října. Vděční za to můžeme být plánovanému podzimnímu uvedení Sekira na streamovací platfomě Stadia, díky kterému vývojáři přesměrovali alespoň částečně svoji pozornost z Elden Ringu na svůj předchozí titul a vylepší jej také na PC a PS4. Hlavním tahákem bude speciální režim pro souboje s bossy, přijde ale také sociální prvek v podobě, jakou známe například z Bloodborne či Dark Souls.

Nový režim může posloužit například jako nástroj pro trénování speedrunů nebo jen pro potěchu vlastního ega.

Co se týče soubojových režimů, podle vzkazu na oficiálních stránkách hry přijdou hned dva – Reflection of Strength a Gauntlet of Strength. V prvním si budete moci vybrat libovolného protivníka, kterého jste už v průchodu hrou zneuctili svými schopnostmi a bojovat s ním znovu a znovu. Režim může posloužit například jako nástroj pro trénování speedrunů nebo jen pro potěchu vlastního ega, jak efektivně se umíte s tuhými bossy vypořádat. Druhá varianta je pak jakousi soutěží, kdy vám bossové budou přicházet před ostří katany jeden po druhém a nabídnou zkondenzovaný zážitek z celé hry, aniž byste se museli protloukat jednotlivými úrovněmi.

Pokud byste si  však chtěli Sekiro zahrát kompletní, budete moci od podzimu využít také v úvodu zmiňovanou sociální vrstvu, o kterou se postarají až 30sekundové fragmenty z průchodu jiných hráčů. V oné půlminutce vás tak bude moci někdo přesněji nasměrovat nebo ukázat bezpečnější cestu vpřed, kterou jste sami neobjevili. Krátkou sekvenci budete moci doplnit také krátkým vzkazem a případně i varovat ostatní, aby pečlivěji vážili své kroky a nespadli do pasti. Posledním vylepšením pak bude trojice nových skinů pro hlavního hrdinu Wolfa, včetně podoby temného nindži či šinobiho z hradu Ašina. To všechno zdarma a s extra motivací, ukrátit si čekání na Elden Ring touhle skvělou a možná trochu opomíjenou záležitostí.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru